Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van barátom, de van még egy fiú akit szeretek. A barátom 17 éves a másik fiú pedig 20. Èn 15 vagyok. Barátommal nem beszélek már annyit és nem is szeretem úgy ahogyan az elején. De a másik fiút nagyon szeretem. Tegnap találkoztunk, elmentünk kocsikázni és megcsókolt. Úgy érzem életem legszebb pillanata volt. Melyiküket válasszam?? Ti mit tennétek a helyemben?

2017. nov. 12. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Te tudod, de én a 20 évest nem választanám. Oké, hogy az az 5 év korkülönbség nem sok, de nem ebben a korban. Fiatal vagy hozzá, és mindkettőtöknek más az érdeklődési köre, a barátai. Ő már felnőtt, míg te elég messze állsz tőle. Azt is megteheti, hogy egész egyszerűen kihasznál. Persze, értem én. Büszke vagy, mert felfigyelt rád egy idősebb, de legyen magadhoz való eszed.
2017. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Korán kezded a mesterséget.
2017. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kezded a mesterséget !!!

egyik kapcsolatból a másikba , cerkáról cerkára és a végén te kéred ki magadnak hogy ne ribizzenek le mert te csak egy szeretni való lány vagy és csak szerelemből teszed mindezt...


ha ilyen fiatalon ezt látod jónak akkor nagy kalács lesz belőled az életedben de sokra fogod vinni...

2017. nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De hisz megcsaltad a barátodat ,szégyeld meg magad te .... :/ , szerintem hagyd el mindkettőt s majd egy év múlva (amig kijózanodsz ) belekezdhetsz újba ,addig ne nagyon ...
2017. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!