Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Nagyon rosszul esik.

Figyelt kérdés
Párommal együtt éltünk egy évig, és két hónapja elváltak útjaink, ő akarta. Nem volt szép szakítás, eléggé gyáva módon tette,nem megcsalás vagy ilyesmi, állítólag az érzések is megvoltak reszerol is, de erős jellemek voltunk egymásnak, és ő nem bírta ezt tovabb.. majd utána hiába kértem a nála lévő dolgaimat többször is, nem reagált semmire, közben látom, hogy jár erre-arra programokra. Nem fogok érte menni, mert alapból vidéken élek, nekem az is jó, ha valakivel elküldi, ezt is írtam, de nem lehet elérni. Nem voltak olyan nagyertekuek, csak az elv, nem értem hogy lehet így bánni valakivel, akit állítólag a végén is szeretünk. Probalkozzak még írni, vagy már nagyon megalázó? Illetve lehetséges, hogy azért csinálja, mert nem tud elszakadni, vagy még nem áll készen? Régen emiatt nem akarta átadni, de a mostani egy éles szakítás. Azért nem értem az egészet, mert ha pl ki akar "írtani" az életéből, akkor az elsőnèl már le kellett volna tudnia, és nem zaklatom. Vagy nem? Mindenesetre rosszul esik, és így kombinalok, hátha van remény..

2017. aug. 21. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen cuccod van nala? Megeri a veszodest?
2017. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem így próbálja tettetni az elérhetetlent. És eléri a célját vele, mert téged ez bosszant. haygd abba amit csinálsz, ne írj neki, ne keresd. Egy idő után úgyis csinál valamit. ha peődig később sem reagál, akkor állíts be hozzá (de ne ajtóstul ronts, csak érdeklődően), és vidd el a cuccaidat ha ennyire fontosak. ha nem, akkor meg hadd vesszenek...nem érnek annyit.
2017. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, szívesen fogadok mèg tanácsokat, elméleteket.


Nem igazán, csak számomra, az egyik kötött pulóvert meg nagymamamtól kaptam, elég fontos volt nekem..eszmei értéke van nekem, a többi az sima ruha, vagy dísztárgyak stb, csak inkább az elv az, ami miatt úgy érzem, hogy fejet hajtok ezzel előtte, miközben neki kellene h ez ciki legyen már. Milyen ember az ilyen? Ugyanakkor némi tartást szeretnék megőrizni, fuggetlen és határozott lenni a szemében. Hagyjam őket? Azt hittem én bolond hogy nehéz neki is, esetleg azért tartja ott, v talom, de ha soha nem reagálna, akkor végképp nem értem, miért, hiszen ő szakított velem.

2017. aug. 21. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is volt "barátom" aki már másnap visszakérte azt a cuccot, amit adott nagyon tiszteletlen, primitív módon. Nem foglalkoztam vele, mert annyit nem ért, de idővel visszakapta amit akart. Ebből csak annyit akarok kihozni, hogy inkább hagyd veszni a dolgokat, engedd el, nem ér annyit az egész a saját méltóságod miatt sem. Többet érsz!
2017. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!