Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Miért csinálja ezt a legtöbb fiú?

Figyelt kérdés

Van egy unokanővérem és neki a barátjàval nèha szoktam beszélgetni mert mindig rámír, meg 4esbe elmegyünk minden hónapban egyszer valahova (mi hárman meg egy másik haversrác). Ez eddig okè de uncsim féltékeny hogy beszélget velem a pasija de ezt csak a srácnak monta el. A srác meg szakítani akar már vele mert szerinte nem mennek jól körtük a dolgok, de uncsim nem akar.

A srác meg tök fura dolgokat irogat nekem, egyszer félre is értettem amit elvileg "nem úgy szánt" aztán balhè lett belőle mert még ő volt megsèrtődve. Na és úgy látom meg olyanokat mond nekem a gyerek, hogy azt veszem le belőle velem akarna járni, de uncsim nem dobta még meg balhé lenne tuti ebből is. Na most fiúk minek kell félre érthetően bánni egy lánnyal pláne ha barátnőtök van és hangoztatjátok fűnek-fának hogy szeretitek? Na ès azzal mi van mikor nem szeretitek de vele vagytok közbe màsnak csapjátok a szelet? Mire jó ez?? Valami hozzá értő fiú vagy lány tanácsát várom kösziii :*



2017. márc. 2. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én pont nem ez a fajta fiú vagyok,de ha tényleg szeretem a barátnőmet akkor biztosan nem írogatnék félreérthető dolgokat más lányoknak.Szerintem már te tetszel neki, de addig is próbál hasznot húzni uncsitesódból.Szerintem azért nem szakít vele, mert ő a B terv, ha veled nem jönne össze.
2017. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt szokd meg, hogy egy fiú néha akkor is udvarol egy lánynak ha nem is tetszik neki. Vagyis ez a fiúknak nem egészen udvarlás, inkább csak kedveskedés.

Énis egyszer voltam ilyen viszonyban egy lánnyal, ő is valamit nagyon félre értett. Elbeszélgettünk, stb, már olyan témák voltak hogy kinek mi az ideálja..

Ő meg azt vonta le, hogy szerelmes vagyok belé mert a barna hosszú hajt szeretem. (Közben csúnyább lánnyal nem találkoztam még, egyszerűen csak jó fejnek tűnt én meg haverkodni akartam. Elvégre fiú lány barátság létezhet, úgy voltam miért ne)

Erre már ő is belém esett és mindenkinek azt hajtogatta hogy szerelmesek vagyunk, tetszünk egymásnak meg mittudomén.


Szóval a lányok ezt az egészet csak felfújják. Nem kell azt olyan komolyan venni, még akkor sem ha olyan intim témákról is beszéltek.

17/F

2017. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek el vannak kényesztetve, és azt hiszik,hogy mindent megkapnak,amit akarnak. Szerintem szólj a rokonodnak! 15/f
2017. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!