Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 évesen lehet esélyem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen lehet esélyem egy 20 évesnél?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki kezdene r**bancozni, kérlek olvassátok végig, mert na.


16 éves vagyok, és szerelmes a bátyám legjobb barátjába, a fiú nemsokára lesz 20.

Sokat beszélgetünk, ha úgy hozza a helyzet, hogy a bátyám miatt találkozunk, és régen még érződött, hogy csak egy kislány vagyok a szemében, de elment másfél évre külföldre, és mióta visszajött, érzem, hogy ez megváltozott.

Én már hat évesen azt mondtam ő lesz a férjem, és mostanra ez már tényleges szerelemmé nőtte ki magát. Mielőtt elment, csak olyan ''álmodozás'' volt, hogy majd egyszer, most viszont más, most megőrülök érte, próbáltam felejteni, de senki nem olyan mint ő.

Mindenki azzal szokott jönni ilyenkor, hogy ő húú mennyivel érettebb a koránál. Én nem álltatom magam ezzel, talán picivel ha komolyabb vagyok mint az átlag, de azért távol nem annyira, hogy 20 évesekkel teli baráti társaságom legyen...

Szerintetek lehet esélyem? Sosem voltam még ilyen helyzetben, teljesen tapasztalatlan vagyok amúgy is, mert hát minden srácot koptattam, mert nekem ő kell. Szóval annyival is rosszabb a helyzet, hogy még sosem éreztem magam ennyire r**bancos p**csának, meg konkrétan nem is csókolóztam soha, semmi tapasztalatom nincs.

Hogyan közeledjek? Vagy szánalmas lenne közeledni? A sráccal tényleg jól kijövünk, de szerintem még ha tetszenék is neki, tart attól, hogy a legjobb haverjának a húgával kezdjen, ezért is vagyok bizonytalan, mert mi van ha tetszek neki, csak nem mer nyitni mert kisebb vagyok, és a legjobb barátja húga.

Én tudok várni ha kell, de most, hogy visszajött, újra feljöttek az érzések, és fogalmam sincs mihez kezdjek, meg különben is, szégyellem magam, mert tudom, hogy milyen r***bancos dolog 16 évesen 20 évesekre nyomulni, nem kéne ilyesmire vágynom, és mégis...

Nem akarok r***banc lenni, és ha nem róla lenne szó, hát nem is gondolnék ilyesmire, mert egy 20 éves teljesen más életszakaszban van, most kezdi majd az egyetemet, pár év és már simán lesz családja, amikor én még csak érettségizek stb...

Viszont most, hogy már elkezdtem nőiesedni, és egy kicsit komolyodtam, ezért a srác nem úgy kezel mint azelőtt, már nem csak a haver kicsi húga vagyok akivel elszórakozik és szivatja egy kicsit, megint elkezdtem reménykedni, és ez olyan szörnyű!!

Nem tudom tegyek-e valamit a dologért, mert szégyellem magam, de ha nem teszek akkor meg megőrülök!! Tudom, hogy csak egy kislány vagyok, és tanuljak (tanulok!!), ráérek még, de nem bírom már!!

Szerintetek? Mihez kezdjek?


Köszönöm a normális válaszokat!!



2017. nov. 13. 10:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon cuki vagy. :) És ne aggódj, ha a srácnak bejössz, akkor pont ezért, amilyen vagy. Szerintem a bátyád mindenképp tudjon róla, hogy bejön neked a haverja, és talán még segíthet is. Ha meg ő netán ellenzi, akkor valószínűleg úgyis útban lesz, nem fog működni a dolog.
2017. nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

4 év az egyáltalán nem nagy korkülönbség, csak most tűnik annak. Viszont az is igaz, hogy valószínűleg teljesen más világban éltek. Te még középsulis vagy, ő "felnőtt", de azért azt hozzáteszem, hogy ez még mindig jobb, mintha dolgozna, mert így végülis mindketten diákok vagytok. Ráadásul a bátyád révén valószínűleg többet tudsz a felnőttek dolgairól, (nekem 10 évvel idősebb a tesóm, ezért nagyon sok dolgot láttam tőle, ami segített a felnőtt életben, meg eleve középsuliban is felelőségteljesebb voltam).


Szóval nem kell eltúlozni ezt a 4 évet, hidd el nem sok. Az, meg hogy pár év múlva családja lesz, hidd el, nem valószínű. Manapság ritka a 30 év alatti családalapítás, főleg férfiak esetében. Szóval ne ess kétségbe. A kor az csak egy szám, az jobban számít, hogy milyen ember az illető, milyen érettségi szinten áll.


Szerintem ne add fel. És ne szégyenkezz az érzéseid miatt :)

2017. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!!

Nem tudom a bátyám mit szólna hozzá, de el fogom mondani neki, csak olyan kínosnak érzem! :/

Meg hát nem tudom, ez a srác nagyon népszerű, meg jóképű, bárkit megkaphatna, olyan 'nagydumás' de nem rossz értelemben, én viszont szégyenlős vagyok és félénk, mit akarna tőlem, egy ijedős kislánytól, ezt gondolom amúgy, de ha velem van egész máshogy látom, olyankor nagyon figyelmes velem, szinte kivtüntet a figyelmével... Szóval összezavaró :/

Van valami olyan módszer, amivel ha tetszem neki, levágja, hogy 'jeleket küldök', ha viszont nem érdeklem, akkor sem kínos? Vagy ez mindig 'kockázat'? Nem akarok beégni!

Denehézazélet :DD

2017. nov. 13. 13:55
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem se ciki egyáltalán:) Én is 16 vagyok a barátom 19. Nyugodtan kezdeményezz,legalább csak próbáld meg.
2017. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszi, meg fogom próbálni ;))
2017. nov. 13. 15:15
 6/24 anonim ***** válasza:

"Meg hát nem tudom, ez a srác nagyon népszerű, meg jóképű, bárkit megkaphatna, olyan 'nagydumás' de nem rossz értelemben, én viszont szégyenlős vagyok és félénk"

Az ellentétek csak rövid távon vonzzák egymást, hosszú távon a közös dolgok kötnek össze. Csak mondom.


Nem ri..bancos, amiket leírtál, viszont ha elkezdesz nyomulni.....

2017. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Az ilyen hapsik jellemzően úgyse becsülik meg a nőket.
2017. nov. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Na?? Hogy állsz? :)
2017. nov. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Elhívott randizni :)
2017. nov. 22. 22:46
 10/24 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom tetted magad neki előtte.
2017. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!