45 évesen van esélyem 2 évesnél fiatalabb gyermek örökbefogadására?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom akik hasonló korban voltak örökbefogadáskor, vagy végigjárták a procedúrát és nem sikerült.

2016. szept. 16. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már meg van a határozat, hogy orokbefogadhatsz, akkor igen. Ha meg most állsz neki, akkor nem. A törvény max 45 év korkulonbseget enged. Jövőre 1 évesnél nem lehet fiatalabb, utána 2 és így tovább.
2016. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ugye a max korkülönbség 45 év lehet ezért még akár beleférhet ha gyorsan kaptok
2016. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Azt hallottam, hogy legnagyobb esélye a 40-es pároknak van. Szóval ők kapnak leghamarabb és a legkisebbeket is.
2016. szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod fiatalabb, akkor van még esélyetek a közeljövőben. A fiatalabbnak az életkorát nézik tudtommal, tehát egy 30 és 55 éves pár is fogadhat örökbe újszülöttet. Vagy te egyedül szeretnél?
2016. szept. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én 45 múltam a férjem 46 éves. Nagyjából ezekkel tisztában voltatok amiket írtatok, azért köszi. Sajnos három vetélésen vagyok túl 4 év alatt, a férjemnek van 1 nagy gyermeke az első házasságából. Ő még tétovázik, de itt úgy olvasom, hogy szinte minden férj bizonytalan, aztán beleegyeznek az örökbefogadásba. Sajnos az egész pocedúra hosszadalmas, és kicsit elkeseredtem, hogy kifutottunk az időből.
2016. szept. 17. 22:35
 6/8 anonim ***** válasza:
En egyedül vágtam neki 45 evesen. Azt mondtak, hogy két éven belül kaphatok cigany gyereket 0-4 evest. Más kizárt! Páromnak nagyobb esélye van.
2016. szept. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*párok -nak
2016. szept. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat vltoztak a szabályok. Anyukám nevelőszülő, onnan tudom. Fél éves sem volt a kisfiú, aki nálunk volt, amikor egy 45 év körüli nő örökbefogadta. Felvitték a korhatárt pár évvel ezelőtt.
2016. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!