Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk szerintetek rossz az ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek rossz az ha alacsony vagyok?

Figyelt kérdés
152 cm vagyok és 14 éves😅 Szerintem elég alacsony vagyok:/

2017. nov. 14. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
még simán nőni fogol
2017. nov. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
Figyu hanna eszed semmi de nem baj mert fiatal vagy. Ne onnan próbálj önbizalmat nyerni hogy felteszel egy kérdést amire csupa cuki választ vársz....és ne netezz ennyi idősen inkább az életre tanulj mert olyan hulladék leszel mint a feletted álló generáció
2017. nov. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Ahogy látom te is lecsúsztál az "életre való tanulásról".

2017. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

azt csak hiszed haver. mindent elértem amit el lehet :) és igen büszke vagyok rá, még a 30. előtt lakás kocsi nyaralás stb. ne irigykedj bébi csináld utánam.

én büszke vagyok rá és magamra!

2017. nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Pff...HAVER.

Legyél boldog!

De azért majd két nyaralás között lapozd át a Helyesírási kéziszótárt is,meg tanulj meg tisztességesen beszélni a gyerekekkel (" Figyu hanna eszed semmi")

Pussz:Egy sorstársad ;)

2017. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ne netezzek

jezusom

mindenki kb. netezik mar

nem 20. szazadot irunk😅

arrol nem is beszelve hogy nem egy olyant lattam a suliban is h alsosok neteznek lol

nincs ezzel semmi szerintemxd

2017. nov. 15. 15:14
 7/8 anonim válasza:
21.*
2017. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Az érzés, amikor fogalmad sincs miért feljösdz gyakorira, csak, hogy röhöghess, és már az első kérdezőn látszik, hogy nem becsüli túl nagyra az emberi intelligenciát... Legalábbis nem használja. Sokszor látod, hogy alsósok neteznek? Hát igen, ez teljes valójában megmagyarázza, hogy miért teszel fel gyakorira, idegeneknek egy kérdést, full értelmetlen témával kapcsolatban. Istenem... Most azt várod, hogy felmagasztalják azt a 152 cm - det? 14 keserves év óta boldogítod a Földet, sok dologra rájöhettél volna. Ezek között szerepel az ízlés is, mint tény. Rossz - e az, hogy alacsony vagy? Nem mindegy? Ha rossz, akkor mit csinálsz?


Vagy csak véleményt szeretnél? Van egy tuti módszerem... Beszélgess! Személyesen. Ismerőseiddel. Barátaiddal. Apáddal. Édesanyáddal.

2017. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!