Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt még valaki, aki...

Van itt még valaki, aki szerint fájdalmasan igaz ennek a diagramnak a tartalma?

Figyelt kérdés

[link]


Én humán beállítottságú vagyok, szóval nekem főleg...



2017. máj. 11. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Nagy átlagban "igaz" ez a diagram, mivel sok zenész, művész van aki dollármilliókat keres, és itt most nem a Justin Bieberekről meg Madonnákról beszélek.


Ha valaki elmegy ügyvédnek/mérnöknek stb, csak azért mert "biztos sok pénz van benne", és semmi természetes erőssége, illetve érdeklődése nincs a szak iránt, az elítéli magát egy egész életnyi szenvedésre.


BÁRMIBŐL meg lehet élni, amire van kereslet. Aki még mindig annyira ignoráns hogy nem látja az internetet mint pénzkeresési lehetőséget, az hadd dolgozzon a saját kis 3x3-as dobozába egy multi irodájában.

2017. máj. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Viccnek elmegy, de azért a fájdalmasan igaz túlzás... Ahogy az is egy erős csúsztatás, hogy egyes munkakörökben nem érezheti jól magát valaki.
2017. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Van benne igazság.
2017. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Tudod mennyit kaszál Madonna egy koncerttel? Mutass egy aktuáriust, aki annyit keres egy hónapban!
2017. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nyilván arról szól a diagram, hogy mennyit keres egy átlag(os képességekkel rendelkező) ember az adott munkákkal.
2017. máj. 11. 23:13
 6/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
88%
Ez egy fa**ság. Egy mérnöki munka ugyan miért ne lenne fun? Az megvan, hogy az emberek különbözőek?
2017. máj. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Hat nem tudom, szerintem ez az abra csak nagyon bolcs probalt lenni. Racionalisan szerintem ezek nem egy vonalra kellene esniuk.. Persze szemelytol fugg es velemenyem szerint, ha egy peldat kellene mondanom, akkor az accountantot balrabb tolnam, mikozben nem megy feljebb. Azert az annyira nem fun :D
2017. máj. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Jaj ez a how fun is your job egy relatív dolog. Egy mérnöknek is élvezet a munkája.
2017. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
JP Morgan NewYorki központjában egy vezető elemző megkeres annyit amit Madonna, ezt csak zárójelben mondom.
2017. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülyeség. Ha valaki mérnök, attól nem lehet SZÁMÁRA szórakoztató a munka?
2017. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!