Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Bővebben lent!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és van egy fiú az osztályban aki egy kicsit tetszik, de azt nem tudom biztosra,hogy tetszem e neki. Sokszor néz órán,meg mosolyog,viszont mikor odanézek nem kapja el a fejét. Ha valahova leülök mindig ahogy meglát mellémül és elkezd velem beszélni. De!

Van mikor kifejezetten bunkó.Tolakszik vagy minden hülyeséget összedumál nekem. Tényleg nem tudom eldönteni,hogy most mi van.



2017. nov. 15. 20:50
 1/2 anonim válasza:

szerintem tetszel neki, csak még fiatal és nem tudja hogy kell kimutatni majd idővel rájön :)

18/L

2017. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Még te is fiatal vagy ehez.. De a fiú ha félénk akk ne várj tőle semmit inkább te csinálj valamit hozd őtt olyan helyzetbe hogy elmondja amit akar.. De ha tetszel neki azt ugy is elmondja szoval..
2017. nov. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!