Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, volt már hogy friend...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már hogy friend zoneoltatok egy fiút, de utána megtetszett vagy beleszerettetek?

Figyelt kérdés
És ha volt ilyen, miért friendzonoltátok régebben, és utána miért tetszett meg ?

2017. nov. 16. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha a friend zone-ba kerülsz akkor vége a dalnak....
2017. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lililili16 ***** válasza:
Ezt fiúktól is meglehetne kérdezni :D
2017. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Volt. Nagyon nyomult, uncsi volt és külsőre sem tetszett. Aztán megváltozott és már nem taszított a személyisége. Azt nem tudom, hogy miért, de idővel a külseje is megtetszett. :D
2017. nov. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen, volt. Többször is. Először nem tetszett, de ahogy jobban megismertem, es jóban lettünk, nagyon jól kiismertem, es valahogy vonzóvá vált. Nem tudom, hogy miert, de ez volt :)
2017. nov. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon soká csak barátként tekintettem rá, de most már tetszik is. A személyiségét mindig bírtam. Folyamatosan közeledett, próbálkozott, legközelebb már kicsit vissza is kapja :D (ritkán találkozunk)
2017. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De akkor elsőre mi volt a gond?
2017. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Amikor elkezdet udvarolni, másba voltam szerelmes.
2017. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Ahogy sejtettem a ló nincs szamár is jó esete. Na, ezért közeledek csak egyszer egy csaj felé, ha akkor nem, akkor bye-bye. Nem leszek szamár a paci helyett.
2017. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Én is így vagyok ezzel.Ha elsőre nem kellettem akkor majd más lány értékel 1.re is.
2017. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!