Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valakivel eleinte nem akartatok együtt lenni, de utána mégis beleszerettetek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon féltem tőle, mert arab. Más vallás más kultúra. De annyira akart, hogy belementem a dologba. Ilyen kedves embert még életemben nem láttam. Nem tudna megbántani egy szóval sem, mindene vagyok, imád, a tenyerén hordoz. Full szerelem lett belőle.
2016. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
A párommal úgy indult kölcsönösen, hogy ebből max barátság lesz. De aztán annyira egy húron voltunk, hogy már nem akartunk mást csak egymást.
2016. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kozos ismerosunk kitalalta h osszeismertet bennunket.Mondtuk h kosz nem keresunk parkapcsolatot.Kozos ism erre kuldott mindkettonknek mailben 1-1fb-rol leszedett kepet,hozzatette h az en defektem 2gyerek volt a srace h tobb mint 1500km-re el.Megint megirtuk neki kulon kulon h kosz nem,mit kezdjunk ezzel.Aztan jott egy mail amire mindkettonket ratett es bemutatott egymasnak minket.Az elso mail utan jott a tobbi,2 het mailezes utan beallitott hozzank.Ezen ugy felcsesztem magam h nem kerdezett meg h kiszallt az autobol,bemutatkozott,en meg duhomben lecsesztem majd elszivtam az utolso cigijet.4ora beszelgetes utan mondtam h mostmar szerintem menjen mert vmennyit aludnom kell,nemsokara ebrednek a torpek.Ezek utan ujra keresett es 3 honap mulva megkerdezte h hozza koltoznenk-e.Masfel eve vagyunk egyutt,nagyon nagy szerelemben:)
2016. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, inkább olyan volt, hogy nem társkeresés kapcsán ismerkedtünk össze, így pedig abszolút semlegesen álltunk egymáshoz eleinte. Aztán kialakult némi kötődés, de kapcsolat nem lett, ahhoz korábban kellett volna találkoznunk.
2016. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen,a mostani elettarsam.

N

2016. máj. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,mert teljesen különböztünk,ami zavart és őt is. Nekem még nem volt kapcsolatom viszont neki jó néhány. Van egy lánya is nekem egy sincs. 4 évvel fiatalabb vagyok máshogy gondolkozok mint ő. Nem akart komoly kapcsolatot , házasodni vagy még egy gyereket sem ez szintén nagyon zavart. Sokszor mondtam magamnak "csak barátok". Majd idővel egy veszekedés után szerelmet vallot. Idővel teljesen bele szerettem ;)
2016. máj. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, 4,5 év kellett ahhoz, hogy rájöjjek, nekem ő kell. Azóta is nagyon bánt, hogy ilyen sokáig nem reagáltam a közeledéseire. De nagy a szerelem most közel egy éve! :)
2016. máj. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!