Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt már olyan, hogy kiábrándu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy kiábrándultatok, de utana újra beleszerettetek a párotokba?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy elmúlt a szerelem, de nem akarom elhagyni, vagy nem tudom(?)


Szimplán nem erzek iránta semmit, csak emberi szeretetet (Gyerekek is vannak)

Lehetek meg bele szerelmes???


2012. okt. 16. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén? Nem.
2012. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

A szerelem amúgy is... átalakul, nem lesz soha olyan, mint az elején.

2012. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

En ebben a helyzetben vagyok. Nekem a férjem megutáltatta magát. Teljsen kiábrándultam belõle.Nem csalt meg, semmi olyat nem csinált, csak a karaktere kibirhatatlan lett számomra és egyszerüen arra törekedtem, hogy már ne szeressem.

Mostanában kezd észretérni és jobb a viselkedése, belülrõl érzem, hogy szeretem, de nem éreztetem vele. Haragszom még rá.


Biztosan sikerül ujra beleszeretned, csak vannak hullálvölgyek,amikor az ember elfásul.

Fel a fejjel!

2012. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, persze. A szimpla szeretetből még "egyszerű" újra a szerelmet előhozni, akkor van a gond, amikor már gyűlölet, undor, harag, satöbbi van a szeretet helyett. Beszélj a férjeddel erről, pluszban közös programok, romantika, miegymás. Addig lépj, míg nem késő! ;-)
2012. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt hivják társfüggőségnek. Nem merünk kilépni a sz.rból, ezért kreál az ember valami okot, amiért még vele van. Te most azt a megoldást látod, hogy újra beleszeress valahogyan, hátha húzható még ez a rétestészta. Nem tudok erre mit mondani. Végülis nagyanyáink is ezt csinálták.
2012. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszokat!

Pont a karaktere, ami számomra sem volt elviselhető már.

Elmondtam neki, hogy ez így már nem megy nekem, meg is valtozott, nagyon, mindent megtesz, de nem érzek változást. Nem jön a szerelem. :(

Bár jönne

2012. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, van hogy a szerelem elmúlik, mi változunk, már nem tudunk mosolyogni azon, amin több éve tudtunk...

Törekedni kell az érzésekre és igen, visszahozható a szerelem - szeretet. Én átéltem. Válás alatt kezdtünk újra közeledni egymáshoz és újra egymásba meglátni azokat az értékeket, amiért egykor összeházasodtunk és közös gyermeket vállaltunk.

Légy türelmes magaddal, hiszen az érzések sem rövid idő alatt hűltek ki, ezért hosszú munka pozitívra változtatni.

2012. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, volt, még a szakítást is fontolgattam. Nincsenek még gyerekek, de sokat veszekedtünk, és ez nagyon nem tett jót a kapcsolatnak. Aztán elkezdtem gondolkodni, hogy miért nem szeretem? Gyakorlatilag azok a tulajdonságok, amikbe/amiért beleszerettem, még megvannak benne, csak előjöttek újabbak a régiek mellé, és ezt még hozzá kell csapni, ettől függetlenül velem ugyanolyan kedves, mint volt, és szeret továbbra is. Aztán rájöttem, hogy velem is volt baj, nem csak vele, tehát oka van a viselkedésének. Elmondtam neki, hogy nem vagyok boldog, nem szeretném korlátozni, de szeretnék kompromisszumot kötni, mert nem akarom elhagyni. Változtunk, összeházasodtunk, azóta is megvagyunk :) Hogy szerelmes vagyok-e, nem tudom, de azt igen, hogy szeretem, vele akarok megöregedni :)
2012. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!