Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak felolgyam es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak felolgyam es irjak neki vagy haggyam?

Figyelt kérdés
Nah az van hogy van egy srac,mar szakitottunk de o sem tud elfelejteni engem es en sem ot... Es rairjak vagy ne? Mert levan nekem tiltva. Mikor elkezdtunk jarni minden szep es jo volt aztan egy lany le smarolta es a szemembe megmondta a dolgokat,hogy egy lany lesmarolta,ossze is vesztunk de aztan kibekultunk,de folyton irogatot minden lannyal,ossze is vesztunk e miatt is aztan megint kibekultunk de azzal a feltetellel,hogy nm csajozik es nem irogat lanyokkal de aztan en szakitani akartam es hiaba mondtam neki nem hagyott beken mert hogy o szeret, de most ezt el tudom hinni szerintetek ha osze visza csajozott mindenkivel... Addig nm hagyott amig felnem hivott es ugy mondtam neki h hagyon beken nagyon nehez volt mert en meg mostis szeretem nagyon!... Letiltott en ra letiltottam mert tudom,hogy felold es felis oldott es irni akart de nem birt es a telefonjat eldobta(ezt onnan tudom hogy baratnom osztalytarsa es ezt mondta nkm baratnom) most feloldjam vagy ne??????

2017. nov. 16. 16:40
 1/5 CFB ***** válasza:
100%
Figyelj magyar nyelvtan és magyar irodalom órán..
2017. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CFB ***** válasza:
Ha neked kell valaki, aki megcsal, másokkal smárol és bunkó paraszt, akkor oldd fel nyugodtan.
2017. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CFB ***** válasza:
Egyébként ha igazán akarna valamit, megkereshetne személyesen is...
2017. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Óvodások vagytok?
2017. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Odafigyelsz nyelvtan órán és minden jobb lesz! Hidd el! Kitartást
2017. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!