Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány a suliban. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban. Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyunk osztálytársak, de nagyon megtetszett, vagy nem is tudom hogy írjam. Folyton ő jár a fejemben, már be is jelöltem, de nem jelölt vissza. Viszont a suliban néha összenézünk, szemezünk egymással, de nem merem megszólítani. Még egy Sziát sem merek neki mondani. Ez szerintetek szerelem vagy csak amolyan ábránd? Mert nagyon összevagyok zavarodva, nem tudom mi tévő legyek. Rendes és segítő választ várok Tőletek!

2017. nov. 16. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszélgettek ,ergo nem ismered ,ergo nem lehetsz szerelmes ,szóval inkább ábránd, tetszik neked a csajszi :)

Ha nem nyitsz a lány felé ,nem ismerheted meg :) a lányok többsége meg elvárja hogy a fiú kezdeményezze az első dolgokat ,értsd :köszönés ,beszélgetés,csók ,stb.(lányként írom hogy hülyeség,mert én szoktam lányként kezdeményezni ,ez nem a tartástól meg az önbecsüléstől függ ,csak én, meg az ilyen téren hozzám hasonló lányok talpraesettebbek)

Szóval kezdj el ismerkedni vele :) A legeslegfontosabb dolog : add önmagad! mindig! Illetve fontos ,hogy ne facebookon kezdj el ismerkedni ,Istenem,a legp*cstelenebb dolog. SZEMÉLYESEN ,kérlek ,férfi vagy nem lehetsz ennyire puhap*csű

Először köszönj ,mosolyogj rá. Majd idővel ha egy társaságba jártok / egy hobbitok van ,vagy van bennetek bármi közös, az alapján kezdj vele beszélgetni. Utána fog magától jönni ,ösztönösen :) Sok szerencsét!

2017. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Ám van egy hatalmas bökkenő. Van barátja :S Meg ha mindig meglátom, zakatol a szivem, mint az állat, plusz a nagy tömeg miatt(érsd: osztálytársaim miatt) nem merek köszönni, mert majd hurrognak, viccelődnek, stb. Én se vagyok nagy híve ennek a facebookos dolgonak, hidd el.
2017. nov. 16. 15:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van barátja, akkor hagyd békén.


=> PONT <=

2017. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oh, hát ez nagy kár. :(
2017. nov. 16. 16:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Az, pech :-(
2017. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs valami más megoldás? Vagy csak szimplán köszönjek neki és kész.
2017. nov. 16. 18:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Várok még választ, csak kérlek írjatok.
2017. nov. 17. 14:27
 8/9 anonim válasza:

Szerintem teljesen mindegy, hogy van barátja vagy sem. Attól függetlenül elmehetsz vele bárhova,beszélgethetsz vele és simán köszönhetsz is neki. És ne félj megszólítani,a lányok szeretik a talpra esett fiúkat. Az se baj ha nem vagytok osztálytársak, csak könyörgöm ne Facebook-on ismerd meg! És a kérdésedre a válasz: tetszik neked a lány, de ez így nem szerelem. Ha megismered akkor majd lehet hogy később szerelem lesz.

Sok sikert!:)

2017. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. nov. 17. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!