Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi van mi történ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van mi történ?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van és ezeket mások nem tudják meggoldani helyetünk,de jó érzés ha legalább valaki tud tanácsot adni segíteni. Szóval mi kosz történt? Van egy osztálytársam fiú aki eléggé a középpontban szeret lenni az a tipik menő srác akinek mindenki a haverja akar lenni (na én pont az ellentéte vagyok. Félénk lány.)vagyis....eddig azt gondoltam róla.... de már egy 2 hete figyelem és olyan más. Évelején lett egy barátnője aki a suli ribinaca. (És nagyon nem örültem neki) de nagyon aranyosak voltak együtt. De mostanában nem láttom őket együtt. Na most kezdődik a gáz szitu a srác és a barátja a melletünk lévő pad mögött ültek én olvastam és csak annyit hallottam hogy tényleg tetszik neked a(nevem) sss fogd be. Na igen ....ott lefagytam pont azelőtt álmodtam a srácról, hogy szomorú voltam és megölelt és az álmomban láttam magunkat kívülről és láttam az arcát az ahogy szorít kész voltam..... De ma jöttem le a lépcsőn ő megállt a lépcső közepén és... annyira fura arcot vágott oda akartam menni hozzá megkérdezni hogy történt valami de....lefagytam ... gőzöm sincs mi baja igazából sose közeledett felém a srác sose beszélgettünk (ez mondjuk az én hibám is mert nagyon nehezen nyílok és zárkózott vagyok)de ezek után annyira szeretném megismerni... de van esély lehet csak rosszul hallottam vagy még mindig szereti azt a ribincot csak...csak... áááa segítsetek 15l

#fiú #baj #lány #iskola #Menősrác #félenklány
2017. nov. 16. 21:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Khhm nem engedett trágár szavakat írni szóval bocsánat, ha értelmetlen ,de szerintem ezaz egész helyzet is az...
2017. nov. 16. 21:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj hozzá oda és kérdezd meg tőle
2017. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!