Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Már öngyilkos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Már öngyilkos akarok lenni.

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és találkoztam a sulin belül még tavaly egy nagyon aranyos fiúval, aki belsőleg teljesen ugyanolyan, mint én és még külsőleg is hasonlítunk. Először csak a folyosókon láttam, de teljesen beleszerettem és később sokkal jobban is megismerhettem. Nagyon sokszor adtam neki jeleket amiből leszűrhette, hogy mi a "célom", de mindig koppantam. Igaz sosem utasított vissza szó szerint vagy ilyenek, de na tudom, hogy nem rám van szüksége. Amúgy ő kezdeményezte az egészet én észre sem vettem volna a folyosón sem ha ő nem bámul meg annyira és teljesen azt hittem akar valamit, de hát miután én beleszerettem rájöttem, hogy semmit nem akar, de még mindig hülyít ami nagyon fáj. Április óta vagdosom magam miatta nem bírom felfogni, hogy nem lehetek az övé. Verseket írok róla és minden éjjel könnyes szemekkel alszom el és nem értem miért hülyített és miért hagyta, hogy beleszeressek. Hogyan tudnám elfelejteni? Mér azon gondolkoztam, hogy odaállok elé és szó szerint kinyögöm mibe keverte akaratlanul az életem, hogy letudjak mindent majd jövőre úgyis kollégista leszek, soha nem látjuk egymást. Szerintetek mit kéne tennem, megőrülök...amúgy a fiú 16.
2017. nov. 17. 20:50
 1/7 A kérdező kommentje:
nem miattam van rossz napod, de köszi a választ!:)
2017. nov. 17. 21:10
 2/7 anonim válasza:

Gratulálok az első válaszolónak, inkább tartottad volna magadban ezt a hozzászólást...

Neked pedig kedves kérdező azt tanácsolom, hogy ne gyötörd magad miatta. Nekem is volt az életemben olyan, hogy nem értettem, hogy miért csinálta velem valaki azt amit. Konkrétan egy 2éves kapcsolatra gondolok, én nagyon szerelmes voltam belé, de ő a végén játszadozott vele, megcsalt, és otthagyott összetörve. Én is nagyon rosszul éreztem magamat miatta. kb úgy éreztem, hogy megszűnt a világom létezni, és semminek sincs semmi értelme. Én úgy lettem rajta túl, hogy az elején sokat beszéltem róla mindenkinek, mert ez segített javítani a fájdalom érzetemen ( ez az időszak kb 3-4 hét volt) Utána viszont tudatosan nem engedtem meg magamnak, hogy szomorkodjak miatta. Nyílván nagyon sokszor eszembe jutott, mert nem tudod teljesen kizárni, de egyre kevesebbszer jut az eszébe az embernek. Van, hogy elszomorodsz miatta, de egy idő után egyre kevésbé fog fájni a gondolata, és nem fogod majd olyan negatívan látni a világot. Szerintem az is segítene neked. ha minél kevesebbet látnád őt vagy minél kevesebbszer találkoznál vele! Ha bármi gondod van, nyugotan fordulj bizalommal másokhoz, de ne tartsd magadban, mert szerintem az a legrosszabb, és mások úgy nem tudnak segíteni!

2017. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon, nagyon köszönöm! <3
2017. nov. 17. 21:22
 4/7 anonim ***** válasza:

igazabol nagyon tuldramatizalod szerintem. ezen minden ember atesik es senki nem hal bele, hacsak nincsen valami mas problemaja mellette, ami tenyleg komoly.

ezzel nem lehet mit kezdeni, tul kell lepned rajta.

de egyebkent "minek hagyta hogy beleszeressek" nehogy mar az o hibaja legyen. es egyebkent ha nem is beszeltetek csak nezitek egymast, honnan tudos hogy nem tetszel neki? mennyire ismerted meg? beszeltel vele errol?

az meg hogy emiatt vagdosod magad.. hidd el, ez legyen a legkisebb problemad. gondolj arra, hogy ez a problema husz ev mulva is ekkora problema lesz? mikor inkabb a szamlakat probalod gyozni? na, ugye hogy nem. eltorpul. tereld el a figyelmed, sportolj, kezdj el rajzolni vagy egyebek. akar baratkozz masokkal.

2017. nov. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát engem az életben senki nem szeret még szüleim is kijelentették ezt és végre mikor úgy éreztem igen akkor rá kellett jönnöm, hogy nem. Amúgy tudom, hogy csak hülyít/hülyített, mert egyik barátnőm megkérdezte, hogy mi van velem és olyanokat mondott amiből nyilván nem az esik le, hogy így akarna valamit. Meg már nagyon sokszor beszéltünk és valahogy nem...Csak hülyít, de azt nagyon...és már nagyon kerülöm ha hozzám szól akkor is direkt csak egy szavas válaszokat adok neki, mert tudom, hogy semmi olyan célja nincs és nem akarom, hogy ennél is jobban beleszeressek, de szívem szerint évezredekig csak beszélnék vele és hallgatnám azt az aranyos hangját.
2017. nov. 18. 01:11
 6/7 anonim válasza:
Szerintem messzirol keruld el es probalj fiu baratokat talalni...de csak baratokat semmi tobbet...majd kesobb ha jobban megismerkedsz masokkal is es rajossz milyenek a fiuk altalaban mar nem fog zavarni...ezert mondom hogy csakis baratokat keress fiukat mert igy kiismerheted oket kozelebbrol hogy hogyan gondolkodnak altalaban...viszont ha pasit keresel sajnos a mai korodbeliek foleg nagyon ketszinuek tudnak lenni hogy elerjek amit akarnak.
2017. nov. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj Dragam! Az első szerelem ha nem tart örökké akkor fájdalmas. Én is 14evesen lettem először szerelmes ,tartott 3 évig utána meg 1 évig szenvedtem. Hasonloan ereztem mint te csak én nem vagdostam magam meg semmi ilyesmit nem csináltam,de nekem is borzasztóan fájt!! Azt hittem soha nem találok mast meg nem is akartam szinte megszállottja lettem a srácnak. Ne állj elé ne vágd a fejéhez ezeket ,nem biztos hogy megérti , ne alázd meg magad ! Most a mostani párom mellett jöttem rá (21evesen) hogy nem is volt olyan jó az a fiú hozzam ,nem is olyan volt akire én vágytam. De hosszú évekig azt hittem ,aztán jött más,szebb ,jobb !!! Kicsi lány fel a fejjel tudom szinte most átéltem ahogy írom mennyire fájt,enis nagyon lelkis vagyok,de hidd el nekem az élet szép! Valaki sokkal jobbat tartogat neked. Mindennap egy új csoda,új meglepetés hogy mit hoz az a nap. Biztos vagyok benne hogy találsz(vagy ő talál téged) olyan fiút aki 100x jobban megérdemel!

Ne alázd meg magad attól sokkal többet érsz !:) (később ciki lenne visszagondolva amúgy is :P )

Foglald le magad a barátaiddal és éld a mát várd a holnapot! Kitartást!!

2018. szept. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!