Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miből gondolja a facebook,...

Miből gondolja a facebook, hogy öngyilkos akarok lenni?

Figyelt kérdés

Most fogadott már harmadjára az az üzenet (nem messenger be,hanem az Fb alkalmazásba)amikor beléptem , hogy állítólag egy barátom jelzett nekik, hogy öngyilkos akarok lenni(nem pont ez a szöveg de ez a lényeg) és oda rakta az öngyilkos segély vonal vagy minek a számát :D

Ez számomra azért furcsa mert nincsenek barátaim, szóval 110% , hogy senki nem nyomkodta be a profilomon ezt a hülyeséget. De akkor mégis miért küldi ezt el?



2017. szept. 30. 06:10
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]

Kb arról szólt ami az első pontban leír :D

2017. szept. 30. 06:13
 2/8 anonim válasza:
100%
LOL :D
2017. okt. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösz :D legalább valaki "válaszolt"
2017. okt. 2. 11:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg nekik, hogy ha még egy ilyen üzenetet kapsz, felvágod az ereidet. :)


Küldhetett ilyet az ellenséged is, nincs ráírva senkire, hogyan viszonyul hozzád, a "barát" nem értendő itt szó szerint.

2017. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Itt a barát alatt a facebookos ismerőst értem. Konkrétan ismerőseim sincsenek, illetve nem a saját nevemen van. Híreket olvasok rajta és ennyi.
2017. okt. 2. 16:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet, hogy pont abból, hogy nincsennek ismerőseid. Így magányos vagy, tehát depis, ami egyenes út lehet az öngyilkossághoz. Gondolja ő.

Én a facebookból már szinte bármit kinézek...

2017. okt. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook jobban tudja. Az akarsz lenni, csak még nem tudatosult benned. Kérj segítséget időben. Akarsz róla beszélni?
2017. okt. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, inkább megyek és megöngyizem magam :D
2017. okt. 3. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!