Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkos akarok lenni,...

Öngyilkos akarok lenni, vagyis nem akarok az lenni, de nem bírom már tovább. Segítség?

Figyelt kérdés
Csak sírok és sírok. Senkinek nem merek beszélni erről, igazából nincsenek is barátaim akikkel beszélhetnék. Csak egy, de ő 2 óra távolságra lakik tőlem. Mindenki másnak egy senki vagyok. Zárkózott vagyok és gyűlölöm magam. A barátom is elhagyott akit nagyon szerettem szívemből. Csak arra tudok gondolni, hogyha szebb lennék akkor nem történt volna ez meg. Rondának tartom magam. Mindenki elhagyott, nincs senkim. Senkit nem érdekel mi van velem, ez jár a rondáknak, ha szép lennék sokkal könnyebb lenne ez az élet, de így szerelmem se lesz soha, mindig mások után fog vágyni, jobbra, szebbre, ha megkaphatja el is hagy érte...
2017. aug. 25. 20:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mit ertesz ronda alatt?
2017. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Tudom mit érzel. Én is okádékul nézek ki és ez mellé még beteg vagyok. A saját családom is utál. Sokszor érzem, hogy jobb lenne nekik ha nem lennék.
2017. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Első és legfontosabb: a szépség nem minden. A barátod messze van? Hát írj neki! Vagy írj magadnak! Nem szabad ezeket benntartani, mert végül az ilyen negatív, romboló gondolatok tényleg a sír szélére sodorják az embert. Elárulom, szerintem az öngyilkosság egy kicsit önző dolog, mert az ember csak magára gondol. Viszont valahogy ezt a feszültséget ki kell engedned. Sírd ki magad! Üvölts! Rúgj bele valamibe! Aztán tereld el a figyelmed a fájdalmadról, hallgass például zenét...
2017. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Kuldj már egy képet privátba szerintem csak túlzol
2017. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Ha jól értelmeztem, volt pasid, aki szépnek tartott és szeretett, szóval lesz másik is. Idő és kitartás!


Esetleg egy pszichológus?

2017. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Eloszor is hidd el h az ido minden sebet begyogyit, masodszor pedig ha tenyleg olyan ocsmany vagy (amit nem hiszek) akkor is van egy csomo kiraly dolog az eletben amit egyedul is elerhetsz csak talalj egy celt es ne suppedj bele az onsajnalatba.
2017. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
4. Köszönöm a választ. A volt barátom meg azt mondta soha ne keressem többet, és nem más lány miatt hagyott el, hanem az anyja miatt mert Ő fontosabb neki. A többire meg annyi hogy nem tudom mi a fsznak kell ilyen rosszindulatú válaszokat adni. Vannak kétségeim, nem tudtam kivel megbeszélni mivel nincs senkim ezért ki írtam.
2017. aug. 25. 20:58
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

Van kiút, és rajtad áll, hogy fordíts az életeden.

1. fogalmazd meg, mik az értékeid. Nyilván vannak, mert mindenkinek vannak. Ezekért szeresd magadat!

2. fogalmazd meg, mik a hiányosságaid, de ne ásd el magadat miattuk, hanem

3. foglamazd meg, milyenné szeretnél változni

4. és kezd bele a magad alakításába


a szépség relatív. a legrondább embernek sem lehetetlen, hogy széppé váljon. Két dolog kell hozzá: belső harmónia, ami a kisugárzásod által szépít meg, és egy tudatosan kialakított külső, ami a testi hiányosságokat elfedi, az előnyös adottságokat kiemeli

hajrá

2017. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
13%

Nincs igazad,az öngyilkosság csak menekűlés a nehézségek elöl,ahelyett, hogy kűzdenél és biznál a jövödben.Azt szoktam mondani,ne veszitsűk el a fejűnket, mert az élet még szeretné megsimogatni.Ne mondd,hogy senkit sem érdekel, mi van Veled,és hidd el , szépnek lenni sem éppen álom.Mindenki szép a maga modján,s ha tényleg nem vagy egy hétszépség,hát akkor potold azzal, amiben jeles vagy . Lehet szép a hangod, vagy kedves tudsz lenni környezeteddel.És majd jönni fog valaki,akinek Te leszel a legszebb , és nem cserélne el a világ minden kincséért sem.

Fel a fejjel, és találj célokat , amiket megvalosithatsz, mert megujul az , ki célra talál.

2017. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha ronda lennél, akkor össze sem jött volna veled senki, úgyhogy már itt elbukott a dolog.
2017. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!