Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még valami köztünk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még valami köztünk?

Figyelt kérdés

Április környékén kb. egy hónapot jártam egy fiúval,akivel később szakítottam,mert fiatalnak éreztem magam az egészhez.

A fiút nagyon megbántottam,amit nagyon sajnálok,de akkor abban a pillanatban ezt a megoldást találtam a legmegfelelőbbnek,habár a srác amúgy egy nagyon rendes gyerek.Teljesen eltávolodtunk egymástól,nem is találkoztunk azóta.

Viszont az utóbbi pár hétben egyre többet gondolok rá.

Nem merek ráírni,mert félek,hogy nem válaszol,vagy szimplán elküld,mert már réges-régen túllépett ezen.

Szerintetek lehet közöttünk még barátság?

Nagyon hiányzik.


2017. nov. 18. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értelek titeket... Írj rá. Egyértelmű... Van egy lány, akivel még ha most nem is beszélünk, mert durván megbantottam, stb... De annyiban hasonlított a helyzet hogy ő se mert rám írni.. de miért?? Istenem... Rosszabb úgy se lehet. Max kapsz egy elutasítást. Most az jobb, mintha meg se próbáltad volna? Annak jobban örülnél? Írj rá kérlek, győződj meg mi van most vele... Addig meg ne kombináls túl a dolgokat.

15f

2017. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!