Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Ki volt már ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályban, aki már első látásra is nagyon bejött. De mintha úgy láttam volna, hogy én is neki. Nézett, próbált a közelembe lenni és stb... Na most mióta ismerem eltelt 3 hónap, és már egyre kevésbé "érdeklődik" úgymond. Úgy értem az első pár hétben volt hogy beszéltünk 1-1 mondatot vagy pl miközben a barátnőm fonta a hajam ő odajött és összekócolta, de azóta egy egy pillantáson kívül semmi. Nem akarok regényt írni, csak nagyon fáj ez az egész és nem tudom mit tegyek, én eléggé oda vagyok érte de ő meg valószínűleg nem, és ez ami zavar hogy nem vagyok biztos abban h nem jövök be neki. Valaki tudja mit kell ilyenkor csinálni, vagy valaki volt már ilyen helyzetben?

2017. nov. 18. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
hát.... nem fogok benned hamis ábrándokat kelteni, EGY haj össze kócolás nem éppen 'világ megváltó' mozdulat. Egy srác, akármilyen az a srác 16 évesen már tesz valamilyen gesztust, közelítene feled :/ 16f
2017. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú akar téged, azt biztosan tudod, mert lépéseket tesz érted.
2017. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem minden esetben igaz ez a "biztosan tenne erted lepeseket ha szertne" persze ebben is sok az igazsag, de te sose tudhatod hogy mi jatszodik le a masik fejeben. Probalj kezdemenyezni te, eloszor kerulj vele ujra napi beszelo viszonyba aztan alakul minden magatol.. 14/L
2017. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves első kommentelő.

Sehol nem írtam azt hogy én ezt vagy azt világ megváltó mozdulatnak tartok, csupán csak annyit akartam ezzel mondani hogy az érdeklődése felém több volt akkor mint most, és ez csak egy példa volt a sok közül.

2017. nov. 19. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!