Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek ebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Na, vagyis akkor mint minden ilyen dolog nekem is úgy kezdődik, hogy van egy fiú az osztálytársam. Olyan kis shy guy srác, aki azt mondják, hogy kocka, De nekem tettszik és eléggé jól néz ki. Már majdnem egy hónapja szemezünk vele. Nem képzelem be magamnak,de esküszöm előtte ülök és néha ha oldalra fordítom a fejem látom, hogy engem néz. És sok más helyzetben is láttam ezt. Néha ha meg én nézek oda elkapja a tekintetét.

A barátaim azt mondjál, hogy nagyon rendes a fiú nagyon nagy szíve van és , hogy jelöljem be és beszéljek vele. De én valahogy a múlt tapasztalataira vissza nézve kicsit bizonytalan vagyok.És nagyon nem szeretnék csalódni mégegyszer , mert zt nem élném túl (akit érdekel miért írjon) Mert volt már egy hasonló srác,aki tetszet az is ilyen kis shy volt és annak a tudtára adtam, hogy tettszik ő meg megfutamodot úgymond. Ezért szeretnélek benneteket megkérdezni, hogy mit tehetnék ebben a helyzetben..:)



2017. okt. 18. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen tedd félre a félelmeidet. Ezek minden téren meggátolnak az előre haladástól. Kezdeményezz, fb-n ha úgy látod jónak,vagy a suliban,a lényeg,hogy beszélgessetek/ismerkedjetek.
2017. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan úgy van ahogy az első mondja.. Spoiler: arról te Nem tehetsz hogy gyáva volt az első "szerelmed" aki megfutamodott..Azért kell egymást jól megismerni, mielőtt kapcsolatba lépnétek.
2017. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!