Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Valaki van hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valaki van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, tudja hogy szeretem, de legutóbb nagyon megbántották és nem akar senkivel össze jönni. Nem tudom már mit csináljak, kezdek megbolondulni annyira szeretem..
2017. okt. 23. 21:56
 1/1 CFB ***** válasza:
Beszélj vele, keresd a társaságát, segíts neki amiben tudsz (de ne kezeld egy életképtelen csecsemőként). Ha legjobb barátok voltatok/vagytok, akkor már bízik benned. Lehet, hogy a legutóbbi eset miatt most senkiben nem bízik annyira, de egy legjobb barátság nem tűnik el csak úgy nyomtalanul, ha igaz volt.
2017. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!