Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beszéljek vele, vagy hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Tavaly tèlen a haveromnak volt egy párkapcsolata egy lánnyal.Be mutatott a lánynak mert a haverommal nagyon jó baráti kapcsolatban állol.Pár hónap után szakítottak mert a gyerek meg csalta.A lány nálam keresett vígaszt amit a haverom nem bánt,javasolta is hogy szedjem fel a lányt szóval ezzel nincs is gond.1-2 hónapig beszèlgettem a lánnyal majd utána nem.Nyáron írtam rá ès akkor kezdtünk el rendesen beszèlgetni-ismerkedni.Napi 8-10 órát beszèlgettem vele Messengeren.Szóval jó barátok lettünk.Majd video hívásban töbször is elhangzott a szeretlek szó.Mind 2-en vártuk a szeptembert mert az èn közèp iskolába jelentkezett ahova fel is vettèk.Minden nap együtt lógtunk.Kèzen fogva sètáltunk,puszilgattuk egymást de csak barátok voltunk.Oktober elejèn valami meg változott egyre többet veszekedtünk,volt több olyan ki jelentèse hogy hagyjam bèkèn...De továbbra is beszèltünk csak már nem ugy mint az elött.Oktober közepèn nagyon csúnyán össze vesztünk ès akkor már èn mondtam neki hogy hagyjuk egymást bèkèn.Azóta nem is beszèlünk egymással.Minden nap látom az iskolában de nem szólunk egymáshoz mind ha idegenek lennènk.

Aki tud az legyen szívesen adjon tanácsot hogy mit csináljak!Köszi:) 16/f



#Beszèljek meg vele #vagy hagyjam?
2017. nov. 18. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

ne veszekedj (egyszer nekem is megkellet tanulnom vagy elfogadod a masikat ahogy van, vagy gyengeden es erzekkel, hozzaertesel lehet rajta valtoztatni )

és tanulj meg nem veszekedni vagy nem egymashoz valok vagytok

ja és a bocsanat kérést se feledd

Sok sikert :D ☺

2017. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meg próbálom.Köszönőm a tanácsot☺
2017. nov. 19. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!