Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Küzdjek érte vagy hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darkzoli kérdése:

Küzdjek érte vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek, októberbe megismertem egy lányt akibe nagyon de nagyon beleszerettem 1 hét alatt, ilyet még nem éreztem egyik lány után se, meghalnék a lányért, és ha nem küzdök érte lehet 1 élet alatt nem fogom tudni elfelejteni, szerelmet vallottam a lánynak és hogy én nem tudom ezt folytatni barátsággal viszont azt mondta nagyon fontos lettem neki és nem akar elveszíteni, megkérdeztem és azt mondta hogy mást szeret de úgy tűnik nem beszélget annyira vele és van 1 barátnője aki ellenzi azt a kapcsolatot akit szeret a lány mert nem megbízható, biztos szerelem amit érzek a lány iránt, kérlek adjatok tanácsot, küzdjek a lányért vagy hagyjam? 16/F

2017. nov. 4. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad. Egyértelműen megmondta, hogy nem akar teged. Az mar egy masik dolog, hogy egy tahó esetleg akibe szerelmes, de a lényeg ez, hogy BELÉ szerelmes, nem beléd. Nincs értelme álltatni magad, lépj tovább.
2017. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd. Ha nem szeret, akkor nem szeret. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Maradjatok baratok,kesobb majd ugy is talalsz egy lanyt aki viszont szeret.
2017. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én barátja sem maradnék.

Minden lány aki az életben elutasított ha tehetem többet nem látom,mert mindig csalódottságot érzek magamban ha csak meghallom a nevüket.

Ha rosszul érzed magad közelében akkor semmiképp se emészd magad és szakítsd meg vele a kapcsolatot.

2017. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!