Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy osztálytársam, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam, aki belém van zúgva, de én semmit nem érzek iránta, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársamtól tudom + meg vannak dolgai, amiből simán ki lehet nézni.

Mostanában pl. elkezdett nyomulni,mert egy ideig kedves voltam vele és nem akartam megbántani.Az apja meg a zenetanárom és néha a ,,szóban forgó személyt" behívja a zeneórámra és én meg tök zavarba vagyok olyankor. Az a baj az egész kitudódott a legjobb barátnőim között és néha ezzel cikiznek, mert hátttt..... finoman fogalmazva nem túl vonzó az a fiú. Kívülről: ÍIszonyú zsíros haj, szörnyen pattanásos arc (erről pl nem thet), nem s egy vékony testalkatú, ráadásul szemüveggel is csak a keréig lát ezért mindenkinek nekimegy (erről se nagyon tehet).

15/L



2017. nov. 19. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Uhh, nem konnyu helyzet.

Szerintem ha mar tulzasba viszi a nyomulast, akkor ulj le vele beszelni, hogy neked ez igy nem megy. Ha normalis megerti, ha meg nem, akkor egyszeruen ignorald le, es meg fogja unni egy ido utan. Az utobbi konyortelen modszer, de mar en is ateltem hasonlot es csak ez segitett

2017. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!