Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerettél már bele legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettél már bele legjobb barátodba? Hogy alakult?

Figyelt kérdés

2017. nov. 19. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyha nem tetszel a másiknak,az általában szétcseszi a barátságot.
2017. nov. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szánalmas! Fiú és lány közt nincs barátság! Legalább is szoros, max haverok. Ha meg "van" akkor az szerelem vagy ótvar rondának kell lennie mindkettőnek. FIÚ ÉS LÁNY KÖZT NINCS BARÁTSÁG!
2017. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hát igen.. Legjobb barátommal egymásba szerettünk, járni kezdtünk. Sajna a vége szakítás lett, de ugyanúgy barátok vagyunk még mindig.
2017. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Persze hogy volt! Nincs fiú lány barátság mert valaki mindig többet érez ( még ha tagadja is)

Mi lett a vége? Elvesztettem egy jó embert és azóta is bánom

2017. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legkobb barátodat előbb utóbb igyis ugyis elveszted...akkor nem mindegy hogy hogyan?!
2017. nov. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Legjobb barátok voltunk és még osztálytársak is vagyunk.

Beleszerettünk egymásba:)

egy bulin amikor részegek voltunk megcsókolt a fiú.

Azóta együtt vagyunk és minden a leges legjobb:)

2017. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik
2018. márc. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem is volt egy legjobb fiu baratom,mara mar a baratom.eloszor o szeretett belem es utana en bele
2018. szept. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Elmondtam neki, de megbeszéltük, hogy nem lenne szabad járnunk (nagyon máshol jártunk az életben, és egyéb bonyolító tényezők is voltak, amiket most nem írnék le). Túlléptem a dolgon, nagyon jó barátok maradtunk, közben mindketten másokkal voltunk. Végül pár évvel később mégis összejöttünk, és ráadásul ő kezdeményezett. Azóta együtt vagyunk (majdnem 9 hónapja). Meglátjuk, mi lesz :D
2018. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!