Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgni a legjobb barátodba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgni a legjobb barátodba? 19L

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem a legjobb barátomba már egy éve. Egy hónapja volt vátorságom elárulni neki. Bár addig is küldtem a jeleket. Szóval elmondtam neki,és ő visszautasította a szerelmem.

Viszont úgy gondolja,hogy maradhatunk továbbra is barátok. Nagyon cuki velem, sok közös programunk vam,de én ezt nem vírom tovább,hogy nem lehetek “úgy vele.”

Tudom,tovább kell valahogy lépnem.

Szinte ő az egyetlen egy barátom,nem igazán van más,úgyhogy nem tudom mit csináljak.:(

Valami tanács? Mert ezt nem bírom tovább,lassan élni sincs kedvem,hpgy ott van mellettem,mégsem az enyém.:(légyszi segítsetek.

19L



2017. nov. 18. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert ebbe bele fogsz pusztulni. Ne kínozd magad!
2017. nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy tényleg az egyetlen olyan “barát”,akivel nagyon közel állunk egymáshoz,nincs még egy ilyen ember,akinek bármit elmondhatnék.
2017. nov. 18. 23:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szakíts meg vele minden kapcsolatot.

Majd lesz másik ennyire közeli barátod, ne aggódj.

Így viszont ebbe bele fogsz bolondulni.

2017. nov. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Egy jó barátot ne veszíts el, mert ha bajban vagy akkor kell valaki, aki melletted fog állni és segít bármiben is. Ne engedd el, akár mennyire is szereted. A legjobb megoldás erre az, hogy kezdj el más srácokkal ismerkedni, akik külsőre bejönnek neked, de nem muszáj pont olyannal, elég ha belsőre bejönnek, de ahhoz meg kell ismerned alaposan, ami hát idő.. Sok sikert és kitartás! :)
2017. nov. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nőként, sztem meg tudod változtatni a hozzá állásod, csak találnod kell valami mást. Attól még maradhattok barátok is. A világ tele van pasikkal, ha egyedül elmész egy kocsmába vagy a környékére, ha jól nézel ki akk nem nehéz felszedni egy új srácot. Mégha olyan csóró is mint én, aki 19 éves férfiúként egy 19 éves csajt szedtem fel pedig kva jól néz ki :D (nem tudom, h te hogy nézelki)
2017. nov. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy mondták már a legjobb dolog ha megszakítod a kapcsolatot vele, ha nem is végleg de míg nem leszel túl rajta. Nem hittem el sokáig hogy ez a megoldás vagy fél évig szenvedtem egy lány miatt, legjobb barátom volt (még mindig az de nagyon ritkán beszélünk) mindent meg tudtunk egymással osztani, idővel beleszerettem, de ez csupán egy oldalú volt (mármint a szerelem). Megbeszéltünk hogy ettől függetlenül még müködhet a barátság extrákkal, hát ekkora baromságot sem sűrrün csináltam, utánna még jobban kötödtem hozzá, majd belebolondultam mikor ugyanezt tanácsolták, mint neked, hogy távolodj el tőle, először piszok rossz, hiányozni fog, meg minden, de hidd el néhány hét/hónap után jobb lesz, persze ehhez akarnod is kell és ismerkedni, nyitnod kell az új felé. Ma már tök jól meg vagyok nélküle, de akkor nagyon függtem tőle, legalábbis így éreztem. Igen én is feltettem ide ezt a kérdést, holott tudtam a választ csupán kellett a megerősítés, reálisan nem tudtam akkor gondolkodni, de hülyeséget ne csinálj, mint én rengetegszer ittam le magamat, ami igen kihatott mindenre, csoda hogy a munkámat meg tudtam tartani.
2017. nov. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

"Az a baj,hogy tényleg az egyetlen olyan “barát”,akivel nagyon közel állunk egymáshoz,nincs még egy ilyen ember,akinek bármit elmondhatnék."

Tehát kihasználod. Kell neked valaki, akivel mindent megbeszélhetsz, mint egy eszközként tekintesz rá a lelked megkönnyítése céljából.

Egy határozott ember pontosan tudja,hogy a "Mi lenne velem nélküled?"- típusú kapcsolatok nem léteznek (mint a tiéd), mert mi lenne? Az élet menne tovább, nehezen, de menne. Aztán könnyebben. De te most úgy képzeled ezt el, mintha megállna nélküle az élet, ezt hívják támaszkodásnak. Ez még egy barátságba sem fér bele, főleg nem úgy,hogy te többet akarsz.


Hagyd a srácot. Zárd ki az életedből. Magadért!

Ő "térden állva" fog kérni,hogy ne tedd. Ha határozatlan leszel, akkor belemész és folytatod, ha pedig határozott, ismétlem, MAGADÉRT, akkor elmagyarázod neki még 1x,hogy bocsi, de a saját életedet nem nehezítheted meg.

Ezután 2 reakciója lehet:

1. fájdalmasan beletörődik

2. rinyálni fog tovább, amit meg is értek, de neked itt kell kiállnod magadért.

2017. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy átállítasz magadban valami kapcsolót, hogy ő mostantól csak barát (tudom hogy nehéz, de ha nekem sikerült, másnak is megy) vagy saját érdekedben eltávolodsz tőle egy kicsit. Esetleg ha hirtelen találsz valaki mást, az működhet.
2017. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor most Te is megtanultad, hogy nincs "legjobb barátság" férfi és nő között. Az egyik fél mindig többet akar. Én is azt javaslom, hogy tűnj el a pasi életéből. Szakíts meg vele minden kapcsolatot. Nehéz lesz, fájdalmas lesz, magányos leszel. Ne félj a magánytól, nagyon sokat lehet fejlődni tőle.
2017. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz lehet most neked. Azt gondolom hogy ne tartsd vele a kapcsolatot. Nincs olyan hogyha valakit megszeretsz majd ez megváltozik úgy, hogy mindennap tartod vele a kapcsolatot. Önző dolog a részéről hogy azt mondja az érzéseid tudatéban maradjatok barátok, hisz neked csak rosszabb lesz.
2017. nov. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!