Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöttél rá, hogy szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttél rá, hogy szerelemes vagy a legjobb barátodba/barátnődbe?

Figyelt kérdés

Fél éve van barátom és emellett van egy fiú, aki csak barát, az egyik legjobb barátom, de egy ideje közelebb kerültünk egymáshoz érzelmileg. Persze nem jöttünk össze, de nem tudom mi van most, én szeretem a barátomat, de néha szivesebben lennék inkább a 'csak baráttal' mostanában egyre gyakrabban.

Aki tud légyszives segítsen. Kétségbeestem. 17/l


2010. okt. 7. 19:03
 1/3 Kamuuu ***** válasza:
Biztos sok embernél előfordul szerintem minnél elöbb döntsd el hogy melyik a jobb neked melyikel tudsz elképzelni többet gondolkodj el 1 kicsit lehet hogy meg kell bántanod a mostani fiúd és lesz 1 boldog kapcsolatod.
2010. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt válaszd akit nem csak szeretsz, hanem boldog vagy vele, önmagadat adod előtte, érzed a szenvedélyt, aki előtt laza vagy nem játszod meg magad, aki előtt nem érzel cikinek semmit, akivel mindenről el tudsz beszélgetni akivel felhőtlen a kapcsolat, és akire Őszintén azt mered mondani a barátaid vagy családod előtt megfogva a kezét, hogy igen ő az!!
2010. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem egyszer fordult ilyen elő. Beültünk kávézni valahova a lánnyal. Mikor szóltam, hogy fizetnék, a pincérnő nekem a számlát adta oda, a lánynak meg egy névjegykártyát, amit a szomszédos asztaltól küldtek. Szerencsére a "tettes" épp akkor ment ki mosdóba, bár nem tudom, mit csináltam volna... Gondolom, semmit, mert barátokként voltunk jelen, így ha nem udvariatlan, akkor nincs jogom beleártani magam. Nem vártuk meg, hogy visszajöjjön. Teljesen zavart lettem, meg persze állati féltékeny. Gondoltam rá, hogy szerelmet vallok (már egy ideje azért motoszkált a fejemben, hogy ez több), de végül nem tettem. Sok lett volna ez egy napra neki. :) Nem valami bátor megoldás, de másnap egy hosszú-hosszú levélben írtam meg neki, hogy mi a helyzet.
2010. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!