Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy elfelejtsem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Nehéz elmondani.. 12 éves vagyok még csak és nem gondoltam volna hogy 12 évesen már ilyen dolgok is történnek majd velem. A barátnőimmel elmentünk pár fiúval focizni mert nagyon szeretünk focizni és itt mindenki tud nem csak a fiúk. És voltak ott mások is 12-13 évesek szóval korunkbeliek. Az egyik osztálytársamhoz odament ő.. És kérdezte hogy van e nekem barátom és mondta hogyha jól tudja nem.Nem is volt. Odajött köszönt. Beszélgettünk. Kedves volt,jófej, folyton csak dícsérte hogy milyen szép vagyok (pedig én nem látom magam annak..) És elkezdtünk facebookon is beszélni. kb 4-5 napig csak ott beszéltünk és utána megírta nekem hogy mennyire tetszek neki , hogy ő tényleg nem találkozott még ilyen szép lánnyal. Együtt voltunk , bár ezt nem mondtuk még ki. Nekem ez nagyon fura volt mert nem hittem volna fél éve hogy én összejövök valakivel , mert úgy voltam vele hogy még ezzel 2-3 évet várni kéne de ezt hozta a sors. Persze amilyen szerencsétlen vagyok, meg haragudott rám, pedig semmit se tettem , csak felidegesítették a barátai (azt mondta..) És elkezdett mindent hozzám vágni(szavakban) Hogy kár volt megismerni, kár volt az hogy egyeltalán rám írt.. Itt volt az a pont hogy.. elkezdtem sírni . Nagyon szomorú vagyok még mindig.. De ő folyton ír hogy bocsássak meg neki. De egyszerűen nem megy de még is hiányzik. Mit csináljak? Tényleg nem hittem volna hogy ilyen fiatalon ez lesz velem...És nem is tudtam elképzelni hogy tényleg ez ennyire fájhat..

2017. nov. 20. 17:09
 1/2 anonim válasza:

Ismerem az érzést. Most 15 vagyok és 14 voltam mikor össze jöttem a barátommal, én se gondoltam illetve terveztem hogy legyen egy barátom de így hozta a sors. Tudom milyen érzés mikor az az ember akit szeretsz mindent a fejedhez vág. Nekünk pont ezért is lett vége. Fontos hogy beszélj vele, arról hogy mit mondtak a barátai hogy ilyen mérges lett. Mond el neki hogy ez nagyon fájt neked és hogy ne csináljon ilyet többé.

Az egyetled dolog amit tehetsz hogy beszélsz vele.

2017. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké.Köszi.. Megpróbálok
2017. nov. 21. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!