Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 1,5 éve beszélek interneten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 éve beszélek interneten egy sráccal. Nem a valós nevét adja, és nincs is róla fent kép. Valakivel már történt hasonló?

Figyelt kérdés

Ezektől függetlenül nagyon élvezem a társaságát. Reneteget beszél, mint én, és általában a semmiről is óra hosszákat tudunk dumálni.

16 éves srácról beszélek, aki nem szereti az iskolát (nem is jár be), és csak a gépnek él.

Félek, hogy megszerettem. Megszerettem a belső tulajdonságát. Ennek minél hamarabb véget szeretnék venni. Hiszen sosem láttam, és nem is hallottam. Valakivel már történt hasonló eset?



2017. nov. 21. 06:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Áhh, tuti, nem igazi. 1,5 év alatt nem láttál róla képet? Ábrándulj ki belőle gyorsan.


Hasonló tapasztalatom nekem is volt.

Egy játékon ismertem meg egy srácot, aki rövidesen könyörögni kezdett, hogy jöjjek vele össze. Igazából szimpatikus volt, és gondoltam még jó is sülhet ki belőle, meg amúgy is, mi bajom lenne ettől, beadtam a derekam. Bejelöltük egymást Facebook-on is, és minden nap írtunk egymásnak, együtt játszottunk. Egy évig távkapcsolatféleségben voltunk. Küldött képeket magáról, de pl. soha nem volt hajlandó Skype-olni velem. Volt, hogy hetekre eltűnt, nekiállt hazudozni, szakítani akart többször, de túlságosan kapaszkodtam belé. Egyszer jött egy haverja, akit szintén bejelöltem Facebook-on, és az ő ismerősei között láttam egy srácot, az akkori barátom képeivel. Lebukott, onnan lopta a képeket. Nem volt sok esze, így megadta máshova az e-mailját meg a jelszavát, én pedig így beléptem a Facebook-jába, és egy lány profiljában találtam magam. Szép lassan összeraktam a képet, majd a fejéhez vágva azonnal szakítottam. Mint kiderült igaz, amit összeraktam, egy éven keresztül egy lány szórakozott velem. Az okét máig nem tudom. Aztán megbocsátottam neki én hülye, barátok lettünk, de lelkileg tönkretett engem és egy apró dolgon haragudott meg és tiltott mindenhonnan. Ennek már 3 éve, azóta nem hallottam felőle semmit.

2017. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!