Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm nem szeret? .

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem szeret? .

Figyelt kérdés
A barátnőm ugy érzi nem szeret 2 éve vagyunk együtt és megváltozott a viselkedése velem szemben nem akar találkozni sem idöt kért viszont rá 3 napra meg keresett és most megint ugyan ez szerintetek ez csupán csak egy felángolás?
2017. nov. 22. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzi nem szeret, akkor mi itt a kérdés?
2017. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a barátnőd egy büdös kukás lesz 10 év múlva kit férjül választ.
2017. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ő sem tudja igazán hogy mit akar... itt az az igazi kérdés hogy ezek után te mit akarsz
2017. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mondatközi írásjel luxus? elég katyvaszos így az egész kérdés.

szerintem ha a barátnőd nem szeret, és nem akar találkozni, akkor egyértelmű hogy beszélned kell vele erről. egy ilyen kapcsolatnak nem nagyon van jövője.

2017. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha azt mondta úgy érzi nem szeret és időt kér, majd pedig keres, akkor bizonytalan. Szerintem mehet a lecsóba...csúnyán hangzik de nem kell kínlódni ha nem muszáj.
2017. nov. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!