Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jelentheti azt, hogy még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelentheti azt, hogy még mindig szeret? Sürgős!

Figyelt kérdés

Egy honapja szakitottam egy lánnyal, akivel mar évek óta van köztünk valami, nagyon bonyolult helyzet, nem írom inkább le. A lényeg, hogy szakítottunk. En ezen a heten magántanuló lettem, mert sok volt a lemaradásom (komoly betegség, ami miatt egy csomót kihagytam), sokan szekalnak es nagyon összecsaptak a fejem felett a hullámok... Mindegy, szóval tömören ezek az okaim. A lany meg meg aznap, mikor kitudódott, irt nekem (mivel nem talált meg, nem tudott velem beszelni), es azt vettem le, hogy nagyon aggódik ertem, es sajnálja, hogy otthagyom a sulit. Másnap be kellett mennem meg a suliba az utolsó papír ügyeket is elintézni, es akkor látott a suliban, erre totál idegesen odajött hozzam, hogy mi a francot hazudozok össze-vissza, hogy magántanuló leszek, mikor itt vagyok a suliban. Egy percig csak mondta a magáét, de aztán tisztáztam a dolgot, bocsánatot kert tőlem, hogy igy letamadott, es elment. Amíg meg nem tudta, hogy magántanuló leszek, igazából nem is irt nekem, nem is beszéltünk, nagyon mérges volt rám (ugyanis sajnos miattam történt a szakítás, de megbántam nagyon...), hallani sem akart felőlem. Bár azt megmondta, hogy nagyon szeret engem, de olyan szinten megbántottam, hogy nem tudja folytatni. Amiket leírtam, azok alapján lehet, hogy meg mindig szeret? Nagyon kétségbe vagyok esve, nagyon szeretem, megbántam, amit tettem, bármit megtennék, hogy visszakapjam, 4 éve másra se gondolok, csak rá... (ebből két évig nem voltunk együtt, akkor is ugy volt, hogy nagyon megbántottam (lehet szidni, de mar megbántam mindent), es nem bírja a dolgot, de nyilvánvaló volt, hogy szeretjük egymast, inkább szenvedés volt az a két év). Elnézést, ha zavaros lett, de nagyon szeretnek végre biztos dolgokat tudni, ha valami nem érthető, leírom mégegyszer.


Köszönöm a válaszokat!


2017. nov. 10. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha te szakítottál vele én látok rá esélyt, bár ha azóta évek teltek el akkor ne reménykedj.
2017. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1 nem, ő szakított velem, es meg annyi, hogy a legelső mondatban leírtam, hogy 1 honapja szakítottunk (mostmár kicsit több, mint egy honapja).


Egyébként azóta nem irt. Megkérdeztem az egyik közös barátunkat, hogy mi van, es azt mondta, hogy tényleg szeret engem, de mivel túl sokszor megbántottam a lányt, nem akarja újrakezdeni. Es azt is mondta, hogy ne próbálkozzak inkább, mert mar kezd elfelejteni, es nem akarja, hogy többször bántsam a barátnőjét. :( Szóval akkor vége. :(

2017. nov. 16. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!