Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdjek el vele beszélni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el vele beszélni?

Figyelt kérdés
7.-es lány vagyok, nagyon teszik nekem egy 8.-os fiú, olyan mintha tetszenék neki, néz engem, követ szemez velem! De kiskoromban ismertem akkor is nem teljesen ismerem... nagyon kedves, vicces nekem szinpatikus... Mik a jelei annak hogy tetszek neki? Ha van esélyem akkor talán kezdeményeznék? Ciki ha egy lány kezdeményez? Hogyan kezdeném a beszélgetést??❤😕 Válaszokat előre köszönöm!🙂

#nem szeret? Segítsetek!
2017. nov. 19. 01:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha egy lány kezdeményez :) Viszont elég fura lehet 7.-ben. 4 szemközt beszélnék vele, de még úgy se tuti számomra, mert most mit kezdenétek egymással... Van olyan ismerősöm, aki ekkor jött össze élete szerelmével, de ők már 14 évesen szexeltek, de van olyan is aki 2 évig húzták a no sexet és utána szakítottak,,,
2017. nov. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!