Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kerüljek közepebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közepebb hozzá? Tetszem neki egyáltalán?

Figyelt kérdés

sziasztok! van egy osztálytársam, aki nagyon tetszik. úgy egy hónapja kezdtünk el beszélgetni, pedig már egy ideje ismerjük egymást. majd' minden nap hajnalig írunk egymásnak, de aztán suliban valahogy nem keressük egymás társaságát. barátnőm mondta, hogy sokat tűnik fel mostanában a közepemben, de nem nagyon szól hozzám (ma beszéltünk először azóta ketten, de ma is csak pár szót), és néha észreveszem hogy néz, de ilyenkor valahogy mindig bebeszélem magamnak hogy csak véletlen nézett oda.

tudni kell róla, hogy félénk kicsit, de egyébként aranyos és mindenki szereti.

egyébként ha többen vagyunk, érezhetően próbál olyan témát felhozni, amihez én is hozzá tudok szólni, de valahogy mégsem úgy megy, egyszerűen zavarban vagyunk (vagyis én nagyon, pedig alapvetően nyitott és közvetlen vagyok).. pont ez a rossz az internetben, hogy személyesen személytelen, és rá kell jönnöm, hogy "élőben" nem nagyon közeledünk egymás felé..

szerintetek tetszem neki? ha igen, hogy beszélgessek vele? vagy mit tegyek, hogy jelezzem, hogy nyitnék felé?

17l, ő 17f



2017. nov. 22. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Minden új mondatkezdéskor nagy betűvel kezdünk.


Meg mi ez a "közepem" dolog hm? A gyomrod tájéka?

Az egészet meg alapból nem értem.

Ilyen eset a világon nem létezik, hogy valaki éjfélig dumál valakivel a neten, élőben meg rá se néz.

Ez kamukérdés.

2017. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

agytalan 1-es nem látjod hogy, azt irja hajnalonkig és nem éjfélenkig?

tnauljá meg te meg figyelni ahelyet másokot oktatsz

nem mindenki jálhat fizetös iskolába,

2017. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

*közelemben

kedves 1-es, ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor miért vagy itt? :) nem miattam van rossz napod.

2017. nov. 22. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Diliház ez itt.

Mi ez a szituáció hm?

Mióta beszélgettek neten?

Meg, igen, bocsánat előbb elírtam, köszönöm, hogy felhívta bűnömre lankadt figyelmem kedves Ótóversenyezők intelligencia szintjén álló 2, mit is az amit hajnalokig lehet chatelni és mindeközben az iskolában ha találkoztok még egymás szemébe se mertek nézni...vagy ahogy te írod már-már Mel Brooks-i szinten, beképzeled.

Minek is hívják ezt?

Valamiféle elmében létrejött problémának szerintem.

2017. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jót elbeszélget magában a 62%-os. :D


A kérdésre válaszolva, egyértelműen bejössz neki, de személyesen fél feléd nyitni. Mivel ez kölcsönös, tehát te sem nagyon mersz, így nehéz a dolog. Azt tanácsolom, hogy célirányosan menj oda hozzá és kezdj el vele valamiről beszélni. Ha nyitott vagy, és érdeklődsz felé, akkor ő is megnyílik. Sok sikert! :)

2017. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!