Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a szuleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szuleimnek ha a sajat nememhez is vonzodok?

Figyelt kérdés
Kicsi koromban is mar eleg lanyos voltam mert egyertelmuen verdaztam de mellette a poni es a hercegno is jelen volt. Szinte csak lany barataim vannak anya mar kerdezoskodott rola hogy miert, magyarul celozgatott arra hogy esetleg nem vonzodok hozzajuk vagy valami ilyesmi. En minden alkalommal kibeszeltem magam hogy tetszik ez meg amaz mikozben nem.. (egyebkent anya tudom nem foglalkozna kulonosebben az uggyel csak felek hogy csalodna bennem) de mar nem egyszer hoztam haza lanyt itt aludni es voltam is mar ugy lannyal de egyaltalan nem elveztem.. mindig jobban erdekeltek a fiuk amiota kamaszodom.. 16/F (aki szeretne irjon)

2017. nov. 22. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
13%

"de mar nem egyszer hoztam haza lanyt itt aludni "

Persze, a te 16 éves testedért állnak sorba a lányok ;) Azok is mifélék lehetnek ha random srácoknál engedik őket aludni..

2017. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 lanyrol van szo akivel 1evig voltam es nem egyszer hoztam hozzank bocsi ha ertetlenul fogalmaztam
2017. nov. 22. 22:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem akarok felállítani most itt mindenféle elméletet, de ezek alapján amit leírtál lehet hogy CSAK a saját nemedhez vonzódsz... hiszen nem élvezted a lánnyal, nem tetszenek neked a lányok stb... (de ez csak egy gondolat, nem biztos hogy így van.)
2017. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!