Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a szuleimnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szuleimnek?

Figyelt kérdés

Osszejottem egy nalam 20 evvel idosebb pasival,nagyon szeretjuk egymast,teljes a harmonia. Mar volt 1-2 baratom a sajat korosztalyombol,de valahogy tul gyerekesnek,eretlennek tartottam oket. Ezzel a pasival teljesen mas,nagyon imadjuk egymast. Mar 3 honapja tart a dolog,viszont titokban. Az a baj,hogy nem tudom hogyan mondjam el a szuleimnek. Tuti biztos,hogy megolnenek.:(

Szerintetek hogyan mondjam el nekik?

18 L



2016. júl. 13. 12:27
 1/4 anonim válasza:
te mentél bele ebbe az egészbe ezt neked kell megoldanod! nem mehetünk oda anyukádékhoz és mondjuk azt hogy milyen aranyosak vagytok meg ilyenek..
2016. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oké...
2016. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az szép..Nem túl idős??

Igazából szerintem menj oda és mondd el. Ha titokban tartod és úgy derül ki,hogy nem te mondtad el,mégnagyobb hiszti lesz belőle. Ami szerintem jogos. Állj oda Anyudék elé, mondd el,hogy ez a helyzet, megkapod az áldást, meg jó nagy cirkusz lesz,de túl leszel rajta. Tuti eltiltanak tőle,de végül is,papíron nagy korú vagy,elvileg már szíved joga. Kicsit én is kiakadnék a szüleid helyében,ami azt illeti. Nem kell szépíteni,mondd el úgy,ahogy van. Mindent. aztán csá.

2016. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen eléjük állsz és megmondod. Am majd írd már meg h mit szóltak hozzá.
2016. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!