Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy magyarazzam meg a szuleim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarazzam meg a szuleimnek? Elfogjak tiltani tolem, felek.

Figyelt kérdés

Nem volt meg baratom (most vagyok 17) a szuleim azok az en kicsi lanyomos szulok mert egyke vagyok. Kb. Egy eve vagyok egyutt a baratommal titokban mert feltem h eltiltjak tolem. Apam szinte minden fiutol probal megovni.Egyik nap anya atment a baratnojehez apa pedig kesoig dolgozott es ugy gondoltam athivom a baratomat ha mar nincsenek itthon. Nagyon belemelegedtunk a csokolozasba es mar a ruhak is kezdtek a foldon landolni. (Mar nem ez volt az elso) amikor rank nyitottak. Az anyam allt ott meglepetten de annyira h elejtette a taskajat is.

-Anya kiabaltam ra mire felkapta a taskajat es kiment. Mondanom sem kell de villam gyorsan feloltoztunk en pedig kimentem a szobabol de anya elment. Mit mondjak neki es apanak ha hazajonnek? Elfogjak tiltani tolem nagyon parazok kerlek segitsetek. Hogy mondjam el nekik hogy magyarazzam meg?



2015. aug. 30. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarják hogy használt legyél.
2015. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Ha elővesznek, megkérdezed tőlük, ők hány éves korban kezdtek az ellenkező neműekkel foglalkozni.
2015. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb, ha az igazat mondod el neki, mindent, amit itt nekünk is elmondtál, hogy egy éve együtt vagytok már, nagyon jól megvagytok, és eddig azért nem beszéltél róla, mert féltél, hogy eltiltják tőled és te ezt nem szeretted volna.


Amit pedig anyud látott, azt pedig meg kellene érteniük, hiszen ez a normális, hogy ennyi együtt töltött idő után ilyen dolgok is előfordulnak, ők is voltak fiatalok...

2015. aug. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de szerintem elég mélyen benne vagy a trutyiban... Én a helyedben mindent elmondanék, minimum úgy ahogy a kérdésben leírtad. Aztán meg, ismertesd meg Velük a fiút, és hátha megenyhülnek...
2015. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hármassal és négyessel tökéletesen egyet értek. Nincs más hátra csak előre és őszintének kell lenni. Előbb-utóbb el kellett volna mondanod nekik, most itt az alkalom. Szedd össze magad, maradj higgadt és mond el nekik is, amit nekünk.:)
2015. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Figyi! A korodban ez normális. Én nem aggódnék. Nem tilthatnak csak úgy el, mi vagy te? De az biztos bántja majd őket, hogy nem bíztál bennük.
2015. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen említsd meg, hogy már régóta együtt vagytok, s minden rendben.
2015. aug. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Majd elmondod hogy végződött?Kösz.
2015. aug. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is az őszinteség a legjobb opció ebben a sajna ramatyra sikerült helyzetben, de nem is ismételgetem itt fölöslegesen az előttem szólókat...

Azért tényleg írd majd meg, hogy mi volt.

Sok sikert, és bátorság! :)

2015. aug. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Lehet anyud azért szaladt ki mert nem tudta hogy ennyi ideje egyutt vagytok es lehet azt hitte hogy tul koran belecsaptál ami nem így van...légy òszinte, mert ha mellébeszélsz csak rosszabb lesz..amúgy biztos nem sejtette hogy van valakid?
2015. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!