Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 10 év korkülönbség soknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év korkülönbség soknak számít, ha két fél között meg van a kémia, ami miatt mindkét fél folyton egymást figyeli? És ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegyük föl, hogy az illető 15 éves, lány, és beleszeretett egy 25 éves fiúba.

2017. nov. 23. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon sok
2017. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Én nem tudom szerintem azzal a 25 éves sráccal komoly gondok vannak, én is 25 éves vagyok de ezt a korosztályt (bár hozzáteszem már szexuálisan érett) de 100 méteres körzetben kerülöm.


Egyébként semmi komolyra ne is gondolj felesleges...már csak magamból ki indulva is egy ilyen fiatal lányt semmire nem tudnék "használni" max csak szexre.

2017. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Egyikőtök sem normális.

Kémia b....szdmeg, 15 évesen azt se tudja, mi az.

2017. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok. Mellesleg a férfi le se szarja mert mégis mit akarna egy 15 éves gyerektől?
2017. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most még túl nagy a körkülönbség és túl nagy az életszakaszbeli különbség. A lány 20 a fiú 30 már okésabb, a lány 25 a fiú 35 pedig teljesen jó, ha tényleg megvan a kémia és az egyik félt sem zavarja a korkülönbség.
2017. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kémia lehet két fél között szinte bármekkora korkülönbség mellett. De valószinűleg tényleg más életszakaszban vagytok, ilyenkor még nagyon sok.
2017. nov. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En 21 vagyok a parom 43 es mi nagyon is megvagyunk
2020. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!