Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Járjak vele vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak vele vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit megismertem az egyik bálon, nem lakik messze tőlem (egy másik faluban él kb 25 km-re), sokat beszélgettünk és ő szerelmes lett belém.. én pedig nem tudom mit érzek iránta, a bál óta többször találkoztunk már és azóta megcsokolt engem.. De most minden barátom és az ő ismerősei is engem piszkálnak, hogy miért csokolozunk ha nem járunk és hogy akkor ez most mi köztünk?.. Többet érzek iránta mint barátság az biztos, mivel nem csokolozom mindenkivel aki csak odajön hogy nyalni akar.. Ez az első alkalom hogy ilyet csináltam most pedig én vagyok a rossz mindenki szemében és azt hiszik rólam minden jött-mentel leállok nyalakodni. Ő egyébként előttem egy tipikus rosszfiú volt .. elég sok csajt megdöntött én meg még szűz vagyok és nem szeretnék ilyesmit :( ő járni szeretne velem de engem állandoan piszkálnak és ha összejövök vele mindenki azt fogja hinni hogy én is egy voltam a sok közül akit megdöngethet.. Mit tegyek? Kérlek segítsetek :( 17/L
2017. nov. 23. 20:44
 1/4 anonim válasza:
Szerintem adj neki egy esélyt, ha neked is bejön, ne érdekeljen mások véleménye, aztán, ha úgy látod, hogy tőled is csak “azt” akarja, akkor minél hamarabb hagyd el.
2017. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ő egyébként előttem egy tipikus rosszfiú volt"

VOLT :D Nah persze :D

Szórakoztatóak az ilyen ostoba falusi libák.

A Dezsőmail klasszikusára emlékeztet:

[link]

2017. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha valami hasznos választ nem tudsz adni, akkor inkább ne is mondjál semmmit...
2017. nov. 23. 21:18
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Szegénykém, se ízlésed, se eszed.

Rossz lehet neked.

2017. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!