Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha egy hónappal a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy hónappal a szakítás után randizni kezdtek egy masik lánnyal, az jelentheti azt, hogy csak igy akartok gyorsan tullenni az exeteken?

Figyelt kérdés

Gondolom sejtitek, hogy en vagyok az ex... Nagyon szeretem ot meg mindig, es latom apró esélyét, hogy O is. (En szakitottam vele, mert sokat veszekedtunk, de mire rájöttem, hogy nem kellett volna, mar randizni kezdett mással... Egyszer mar voltunk együtt, mi olyan visszatérő szerelem vagyunk egymásnak)


Szerintetek lehet ez annak a jele, hogy azon a lányon keresztül akar elfelejteni? Mert mar egyszer csinált ilyet.


Kosz a válaszokat, nagyon kétségbe vagyok esve :/


2017. nov. 24. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem szokott ilyen lenni, nem akarom sem magam sem a másikat becsapni. Azért jövök össze valakivel, mert össze akarok, nem azért, mert félek az érzelmeimtől. De persze teljesen mások vagyunk mi, emberek, több ezer oka lehet rá exednek, hogy együtt legyenek.
2017. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszer mar voltunk együtt, mi olyan visszatérő szerelem vagyunk egymásnak"

Dehogy visszatérő szerelem. Csak két gyenge, határozatlan ember, aki nem tudja kimondani,hogy vége.

2017. nov. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Ez annak a jele hogy naiv vagy és már boccs idióta
2017. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!