Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik, de pár napja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik, de pár napja szakított vele a barátnője, mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam, aki hihetetlenül jószívű, bár néha egy kicsit csipkelődő. Nem első látásra szerelem volt, fokozatosan törtek rám az érzelmek. El tudok vele normálisan beszélgetni és nevetgélni. Viszont pár napja szakított vele a barátnője, mert állandóan veszekedtek. A kiszemeltem le volt törve, amit meg is értek. Fogalmam sincs, de én vagyok a rosszkedvű az exe helyett. Szerintetek kiheveri a fiú, és lehet valami kapcsolat köztünk? :(

2017. nov. 15. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha par napja szakítottak, nincs sok értelme ráhajtani. Meg akkor sem, ha par hete. En, mikor szakitottam, az elso fiúval osszejottem volna, aki szembejön velem, DE CSAK AZÉRT, MERT KELLETT VALKI, AKI “BEGYÓGYÍTJA A SEBET”.
2017. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors és kedves választ:)
2017. nov. 15. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!