Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg neki úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki úgy hogy ne utáljon meg egy életre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15éves lány vagyok és a barátommal már 1éve együtt vagyunk. Mondhatni ő volt az első nagy szerelmem. De már sajnos egy ideje úgy érzem hogy reménytelen...már nem szeretem őt úgy ahogy kéne. Emberileg szeretem és tisztelem de az érzelem már nincs meg. Gondolkodtam, hogy lehet a gimi teszi ezt velem(most lettem 9.es)

Lehet ez a sok új behatás..

Ez így mind szép és jó lenne..de az iskola 3hónapja kezdődött...én meg már nyáron is kezdtem ebbe kételkedni.

Na most tudjátok ilyen tipikus pár voltunk akik azt hitték hogy oké akkor örökké együtt leszünk stb stb...

De attól tartok hogy a barátom erre képes lenne. Most tuti mondjátok magatokba, hogy majdnő is megunja...de ha tudnátok milyen a természete akkor valószínűleg egyetértenétek. Elég különc.

Ha elmondanám neki hogy szakítani szeretnék akkor valószínűleg teljesen összetörne ls pszihológus lenne a vége...én nem akarom neki ezt a rosszat...tudom, hogy mennyire maga alatt lenne és azt szeretném ha ő boldog lenne..csakhát nem velem.

És akkor most jön a legnagyobb bökkenő. Távkapcsolat. 180km. Tehát én azt nem tehetem meg hogy elmegyek hozzá és elmondom neki ezt...tudom így lenne a fair de most csak megértitek. Ezért gondolkodtam, hogy skypon mondanám meg neki...és valakinek van valami ötlete, hogy hogy tudnám neki a lehető legszebben elmondani ezt? Előre is köszönöm azoknak akik képesek voltak ezt elolvasni és válaszolnak is valamit nekem.?



2017. nov. 22. 19:16
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia szerintem kérj szünetet.

És ha úgy érzed ez idö alatt hogy hiányzik

akkor menj vissza hozzá viszont ha már semmi akkor szerintem szakíts vele.

Lehet hogy most ezt látod jóbak viszont ha kényszerből maradsz vele akkor te se érzed magad jól és szegényt hülyited azzal hogy szereted.

14/L

2017. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!