Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Sziasztok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

D.A1995 kérdése:

Mit tehetnék? Sziasztok! Tanácsra lenne szükségem. Van két fiú akik nagyon tetszenek. Már elég rég óta ismerem őket. Minkettejükkel sokat beszélek. Viszont nem tudom eldönteni kihez közeledjek jobban vagy melyik fiú tetszik jobban.

Figyelt kérdés
Csak egy két évvel idősebbek nálam.De nagyon szeretek velük beszélni.De nem merem elmondani mert félek hogy rosszul jövök ki...
2017. nov. 24. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt olvastam valahol, hogy ilyen esetben valószínű, hogy azt a srácot kedveled jobban, akibe másodjára "szerettél bele". Ha az első lett volna az igazi, szó sem lehetett volna a másodikról.
2017. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem.Csak az az igazság hogy ez nagyon bonyolult helyzet mivel majdnem egyszerre szerettem bele kettejükbe.Minketten ott voltak amikor volt valami bajom.

Szóval ezért bonyolult a helyzet és szerintem mindkettő kedvel.

2017. nov. 24. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki valamilyen szinten közelebb áll hozzád. Meg akiben jobban megbízol. Valamint az is segíthet, hogy ha elmennél melyikőjük hiányozna jobban.
2017. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!