Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valami ötlet? Mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami ötlet? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik , de a barátnője(akivel mellesleg régóta ismerjük egymást) azt mondta nekem hogy a lány most nem akar semmi ilyet szerinte . Szerintetek próbálkozzak nála vagy hagyjam a fenébe?17F

2017. nov. 24. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

hát ha nem akar semmit akkor inkább hagyd

de ha akarod megkérheted a barátnőjét hogy puhatolózzon nála

2017. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon finoman.


En is ilyen helyzetben vagyok (marmint a lanyeban, bar nekem nincs kedves fiu akinek bejovok:D ) es en olyanokat toleralnek mint baratsagos beszelgetes ismerkedes:eloszor csak baratkent


Szerintem hagyd hogy nagyon sokat beszelhessen magarol neked.

Ezzel van ra esely hogy egyre nagyobb bizalommal fordul majd feled.


Sokszor mond ki a nevet: osi trukk (de csak finoman)


Nezz a szemebe mikozben beszelgettek, idonkent a szajara pillantva


Aztan mondjuk par het-honap utan (attol fugg mennyire visszahuzodo) ha elkezdesz olyasmiket tapasztalni hogy o is kozeleledik es mindig ugy nez rad mint aki tobbet akar baratsagnal.

(ennek a kideriteseben rengeteget segithet az a baratno)

Akkor elkezdhetsz olyan apro gesztusokat tenni mint peldaul: nalam az ha kinyitjak az ajtot, megdicsedik a szep mosolyom

Ami ugy leveszi a labarol (ebben is segithet esetleg a baratno)



Magambol kiindulva onnantol a tied.


Sok sikert :)

2017. nov. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!