Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nagyon hiányzik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon hiányzik a barátom!

Figyelt kérdés

2 hete szakítottunk, mert rengeteget veszekedtünk a 4 hónap alatt, folyton csak a viták voltak, ezért úgy döntöttünk hogy legyen vége-bár én mondtam leginkább. De mindketten nagyon szerettük/szeretjük egymást, csak attól tartok, hogy összejött már más lánnyal... nagyon hiányzik nekem, nincs egy olyan nap hogy ne gondolnék rá, az álmaimban is mindig megjelenik.

16/l


2017. nov. 25. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Elso baratod? Mindig azon a legnehezebb tullepni😪

Probalj nem ra koncentralni!

Ha 2het alatt masok lannyal van, akkor hidd el ezzel a szakitassal jartal a legjobban!

2017. nov. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy más lánnyal van, nem tudom, lehet neki is hiányzom. Inkább ugy mondanám hogy az első komoly kapcsolatom volt. Előtte volt egy srac de az csak játszott velem...
2017. nov. 25. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!