Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 1 Tetszik a legjobb barátom....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 Tetszik a legjobb barátom. Mit tegyek? 2 Szeretnek egy baratot mar hianyzik h nincs egy olyan akinek mondhatom hogy szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 Tetszik a legjobb baratom,de neki en nem tetszek,de nem is ez a baj...tetszik de jobban erzem vele magam baratkent mintha jarnank....okozhatja ez a baratsagunk veget?

2 szeretnek mar egy baratot es mar keszen erzem magam egy normalis kapcsolatra....



2016. okt. 15. 19:33
 1/6 A kérdező kommentje:
14/L
2016. okt. 15. 19:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát írhatsz ha akarsz ;)
2016. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14/f
2016. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14 évesen komolyan azon jár az eszed, hogy készen állsz egy normális kapcsolatra ? :D Istenem, még gyerek vagy, először találj barátokat, aztán majd úgyis belezúgsz valakibe, ha eljön az ideje.
2016. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! 1 Velem is most van ilyen, hogy nagyon jó barátom (lány) és nekem tetszik, viszont nem akarom azt, hogy e miatt menjen tönkre a barátságunk. Gondold végig, melyik lenne a jobb, vársz egy kicsit és akkor ő is megnyílik, vagy esetleg elrontjátok a barátságot. 2 A "Normális kapcsolatot" úgy érted, hogy egy igaz barátot, vagy hogy egy szerelmet? Ha igaz barátot, akkor azt tudom mondani, nagyon gyorsan menjél és keress, mert mindig szüksége van az embernek egy igaz barátra. Ha szerelmet, akkor azt mondom, hogy gondolj magadba, ha azt érzed, hogy megvan benned az ami másban lehet, hogy 20 évesen nincs, akkor ismerkedj meg valakivel, és a összeilletek és mind ketten szeretnétek, akkor próbáljátok meg. Sok sikert!
2016. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez akkora hulyeseg...marmint az hogy szidjak a kerdezot mert 14 evesen szerelmes mer lenni..mi a baj ezzel?En is voltam igy,mar 13 evesen,kiprobaltam de nem volt tartos,ket evvel kesobb jelenleg van baratom,16 vagyok es ez mar tart 7 honapja,annyi ismerosom van aki 13-14 evesen keresi a szerelmet.Kozotok van hozza hogy mit csinal?nincs! hat akkor meg miert szidjatok hogy mit jar ezen ilyenkor az esze?Egy majdnem gimnazista lanyrol beszelunk,most mar fix hogy az de lehet mar akkor az volt,hat had legyen mar szerelmes az ember...Ha azt irna h pl szex partnert akar ,sztem akkor kene igy kiakadni meg elkuldeni ideoda..
2018. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!