Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van 1 fiú az osztályomba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 fiú az osztályomba akibe szerelmes vagyok de de mit tegyek? TöBbi lENt

Figyelt kérdés

Szóvál abba a fiuba vok szerelmes elég rég,szoktam neki ,,jeleket,, adni pl mosolygás ,vélletlenszerű ránézés , ő is szokta ezeket csinálni. De nem tudom h beszéljek vele mit tegyek h jóba legyünk(néha szokott tőlem kérdezni vlm). Nemrég csináltam messengert és ott bejelölt (ő jelölt be először nem én) és én ennek nagyon megörültem de nem ír rám én még félek kezdeményezni

Segítsetek h mit tegyek hogy érjem el h beszélgessünk ? És h megtudjam vajon tetszem-e neki ?



2017. nov. 26. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá mindenképp és amúgy szerintem tetszel neki
2017. nov. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom hany eves vagy.

Szerintem ettol fugg, marmint ha 8.-os vagy akkorirj ra, mert tobbet nem fogod latni, de ha most kezdted a gimit/idosebb vagy ne irj ra ilyen cellal.

Tudod, hazi nyulra nem lovunk ;)

14/l

2017. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló:

Köszönöm. De nem merek mert eléggé félénk vagyok , és félek h nem válaszol

2 válaszoló: Nem azért tettem fel a kérdést h azon nyomozz hány éves vagyok hanem h segíts kérlek

2017. nov. 27. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!