Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány az osztályomba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályomba de van barátja, hogy mondjam el neki hogy nagyon szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 héten keresztül halogattam hogy még nem mondom el neki még mindig nem mert kegyetlenül féltem,hogy elrontom az egészet és kerülni fog,pont aznap a suliban amikor tényleg elhatároztam hogy amikor hazakisérem elmondok neki mindent és akkor megláttam hogy a folyosón egy fiúval beszélget és hébe hóba megfogja a kezét,amikor a barátját hozom témába akkor nem szeret róla beszélgetni.Multkor amikor megkértem hogy hazakísérhetem azt mondta igen,de amikor indultunk haza akkor hirtelen felszaladt az emeletre,azt hittem 10 perc kb mire vissza jön de több mint 1 órát vártam rá és amikor le jött láttam rajta hogy nagyon örül hogy megvártam és nem mentem haza,ezt aval jutalmazta hogy elmondta nekem azt hogy én vagyok a legrendesebb srác az egész osztályban és aztán nagyon jót beszélgettünk egészen a házukig ott még 1x megköszönte hogy megvártam. Szerintetek van némi esélyem nála?

2015. máj. 29. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez történt. :/
2015. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ebből a helyzetből nekem nagyon az jön le, hogy a lány konkrétan lábtörlőnek néz téged vagy le akar rázni, de lehet, hogy én értelmezem rosszul a dolgokat. Többször is volt már ilyen, hogy órákat váratott? Bocsánatot kért utána vagy csak ezt a "legrendesebb srác" szöveget mondta? Azért kérdezem, mert ezt mondhatta akár szarkasztikusan is.
2015. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ez bizony barát zóna
2015. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem váratott meg,de már mondta pároszor és bocsánatot is kért érte :) Szerintem ő se hitte hogy megfogom várni..
2015. máj. 29. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát jó nagy madár vagy.Ugrálsz ezért a riba*cért akien már a kérdésedből is látszik hogy egy vagy neki a sok közül.Nyugi össze is jöttök ha összejöttök már másnap megfog csalni.Kell neked ez??
2015. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!