Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti hogyan viselkedtek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan viselkedtek a nektek tetsző lánnyal?

Figyelt kérdés

tudom, hogy ezer és egymillió ilyen kérdés van, de kifejezetten a "mai" fiúk véleménye érdekelne. a kiszemeltem elég félénk, a körülöttem lévők szerint tetszem neki, de nem adja azokat a "tipikus jeleket".

nem szokott nézni, de zavarban ha beszélnie kell velem. általában nem jön hozzám külön beszélgetni, de ha mégis egy társaságba kerülünk, mindig igyekszik úgy alakítani a témát, hogy hozzá tudjak szólni. néha szokott írni neten, de mostanában nem olyan gyakran. jóban vagyunk alapvetően, csak suliban nem sok lehetőségünk van beszélni, én vagyok az én baráti körömmel, ő meg az övével.

ilyenkor vajon mi van?

17 l, 17 f



2017. nov. 26. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Huha. Hat, en igyekszem a tolem telheto legtobbet beszelni vele, keresem a tarsasagat, de nagyon en sem nezek ra mert elegge felek az elutasitastol.

Egyebkent szerintem tetszel neki, ha baratok eszreveszik korulottetek akkor mindig van valami, nagyon jok ebben :D

2017. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!