Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok van olyan, hogy a nektek tetsző lánnyal nem vagytok kedvesek, hanem pont ellenkezőleg viselkedtek vele?

Figyelt kérdés
Nem mosolyogtok rá egyfolytában.. inkább ugratjátok, cikizitek, vagy teljesen csöndben vagytok mellette.. ilyesmire gondolok..Mert nem akarjátok esetleg kimutatni, hogy tetszik...?

2013. aug. 26. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ez inkább a 10-enévesekre jellemző.
2013. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Általános iskolában ez volt a menő.
2013. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ki akarnám, de nem igazán megy. Kissé hadilábon állok az érzelmek kimutatásával.
2013. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a suliban minden srác ezt csinálja, de ettől még jobban kellenek a csajoknak, vagyis működik. Teljesen csöndben soha sincsenek, állandóan megy a hiperaktivitás.

16/F

2013. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem most iszonyatosan tetszik egy lány mióta egy helyen dolgozunk, de ő is és én is "flegmán" nézünk egymásra, de ahhoz képest elég sűrűn, viszont köszönni se szoktunk egymásnak és van egy olyan érzésem, hogy egyikünk se fog nyitni a másik felé.
2013. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Főként az csinál ilyet aki még tapasztalatlan. Volt egy csaj aki tetszett de én hülye módon nem csináltam mást csak cikiztem és élcelődtem rajta, mert gyáva voltam hogy bármi olyan tények amit kellett volna. Akárhogyis ha egy srác inge csinál
2013. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Főként az csinál ilyet aki még tapasztalatlan. Volt egy csaj aki tetszett de én hülye módon nem csináltam mást csak cikiztem és élcelődtem rajta, mert gyáva voltam hogy bármi olyan tények amit kellett volna. Akárhogyis ha egy srác ilyet csinál akkor fogd ki had tanuljon az esetből.


F/15

2013. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok segg sajnos :D
2013. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!