Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes lettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes lettem belé?

Figyelt kérdés
Volt egy fiu baratom (csak barat), akivel evekig nagyon-nagyon joban voltunk, minden nap beszeltunk. Aztan o bevallotta, hogy szerelmes belem, es egyre inkabb kezdett megromlani a kapcsolat. A vege az lett, hogy osszevesztunk es nem beszelunk egymassal. Mostanaban megis sokszor gondolok ra, most ertekelem, hogy milyen jo ember is o, mit keresek egy fiuban, ami benne megvan. Mult marcius ota egyaltalan nem beszelunk, es szerintem hulyenek tartana, ha rairnek, lehet, hogy azota tovabblepett, es csak nehezitenem a helyzetet. Szerintetek beleszerettem? Vagy csak mimt barat hianyzik? Mit tegyek?

2017. nov. 26. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elkepzelheto. Az sokmindentol fugg.

Hogyan gondolsz ra?

En sajnos meg nem igazan vagyok jartas ebben a temaban de szerintem az interneten talalsz infot arrol hogy honnan tudja az ember ha szerelmes :)


Egyebkent ha tenyleg igy van akkor erdemes lehet meprobalni de nagyon ovatosan

Ha pedig mar tullepett es nem jon ossze akkor mindegy.


Sok sikert neked es remelem minden a leheto legjobban zajlik majd :)

2017. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem igen. Nagyon nehéz helyzet sajnos nem akar beszélni veled de erre te is rájöttek gondolom. Próbálj beszélni vele sokat ha túllépett fog beléd beszélni de akkor nincs sok esélyed. Szerintem nem akt közel kerülni hozzad fel hogy beléd szeret. A legjobb út szerintem, bármilyen nehéz is lesz hívd el valahova ahol kettesben lehettek
2017. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret akkor nem felejtett el. Ha viszont igen akkor nem szeretett igazából. Sok videót is találni youtube-on, azokból szerintem megtudhatod hogy szerelmes vagy-e. Egy jó tanács! Minnél jobban el akarod felejteni annál nehezebb. Tapasztalatból mondom. Feladtam hogy sikerül elfelejtenem, erre kb egy hétrerá sikerült is.
2017. nov. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mindenképpen irj rá!
2017. dec. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Asszem én vagyok az a fiú de nem biztos, történet egyezik. Ha kérdezhetem mi a bece neved?
2018. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!